👇👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan 👇👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 👇👇
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktor bebeğin suyu fazla dedi , ama hiç sıvı da tüketmiyorum diyebilirim. Bir zararı olur mu acaba 31 haftalık şuan

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Canım sadece hamur işi yeme benimde suyum fazla 32+4 günlüğüm bu zamana kadar bi sorun yaşamadım sen stres yapma
Hamdolsun stres yapmadım merak ettim ❤️😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir zarari olmaz canim doktor nezaretindeyesen hersey normal dedigi halda kendini korkutma
Çok şükür bir sorun yok dedi , teşekkür ederim ❤️🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doktor bebeğin suyu fazla dedi , ama hiç sıvı da tüketmiyorum diyebilirim. Bir zararı olur mu acaba 31 haftalık şuan
Canım Rahmin sıvı fazlalığına bağlı olarak aşırı gerilmesi nedeniyle doğum sonrası rahim düzgün kasılamaz ve kontrol edilmesi zor olan kanamalar meydana gelebilir. Erken doğum riski artar onun için dikkat etmelisin sağlıkla gelsin inşallah

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
27.haftamda bana da fazla dedi 28. Hafta daki kontrolümde normal dedi.değişebiliyor.havuç azalt veya yeme.su tüket beslenmene devam.bişey olmz korkma.su fazlalığı aşırı mide yanmasına neden oluyormuş öyle demişti dr

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Şu fazlalığı şekerden mi olur cnm
Öyle diyolar genelde doktorlar.ölçtürün şekerinizi günlk. Bende cihaz var sabah açlık akşamda tokluk ölçüyorum sırf dikkat edeyim diye ilerde çıkmasn diye şekerm olmasn rahat geçireyim diye ne tatlı ne şekerli ne paket gıda ne asitli içeçek nede unlu mamul nede beyaz ekmek tüketmiyorum zararlı zaten dikkt etmek lazım 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.