18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen Aras ❤️ EFNAN tarafından oluşturulan 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece
Konbuyu başlatan Eymen Aras ❤️ EFNAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Eymen Aras ❤️ EFNAN

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba
Merhaba kuzum hic teleslanma benom oglum tam 4 5 yasina kadwr konuşmadı kendi kendine kelime buldum kirmiziya olsun ucaga olsun kendi diliyle deyisik bir sekilde konuşuyordu mesela uçağın ismi beddi diyordu yemek yiyeceğimiz zaman nimnim diyordu 4 5 yastan bahsediyorim 2 doktorar göturdum oglunun hic birseyi zor tembelliyor vuruyor heran konuşabilir istersen krese ver dedi bana orda cocuklarka birlikte acilicaktir dedi ve verdim gerçekten 1 yil icinde konusmaya basladi ve biz sok geçirmiştik cunku artik umudum kalmamisti açıkçası ama korkma konuşacaktır bol bol sohbet et bu konusmasina yardimci ses cikarttan kartlar var onlardan alip etkinlik yapabilirisiniz
Çok teşekkür ederim gülüm benim 😘🥰 Allah hiç bir zaman bizi çocuklarımızla sınamasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim yigenimde 4 yaşında çok nadir iki üç kelime söylüyor doktorlar otizim dedi
Yapa ya çok geçmiş olsun 😐 benim yeğenim de otizim hiç konuşmuyor anlamıyor oğlum anıyor eliyel gösteriyor istediği şeyleri bazen konuşuyor bazen konuşmuyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
R
Çok teşekkür ederim gülüm benim 😘🥰 Allah hiç bir zaman bizi çocuklarımızla sınamasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapa ya çok geçmiş olsun 😐 benim yeğenim de otizim hiç konuşmuyor anlamıyor oğlum anıyor eliyel gösteriyor istediği şeyleri bazen konuşuyor bazen konuşmuyor
Rica ederim kuzum🥰 amin amin balim🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar