18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen Aras ❤️ EFNAN tarafından oluşturulan 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,642 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece
Konbuyu başlatan Eymen Aras ❤️ EFNAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Eymen Aras ❤️ EFNAN

Kayıtlı Üye
rank
Eğer 3 yaşına kadar konuşmada herşeyi işaret ederse doktora götür
Şu anda 18 aylık oğlum bazen konuşuyor bazen konuşmuyor sanki unutuyor gibi doktora götürdüm daha küçük dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle katılıyorum

Benim oğlum da 22aylik sadece anne baba dede hala bu kolay kelimeleri söyleyebiliyor canım daha erken bence acele etme benim yeğenim 4yasinda yeni yeni konusuyo oda tam net anlasilmiyo
Arkadaşlarım sürekli sorunca bende korktum biliyorsunuz etrafımızda ki insanlar sürekli yorum yapıyor bunu oğlu konuştu senin ki daha konuşmadı mı bilmem kimin kızı konuşuyor seninki konuşmuyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Şu anda 18 aylık oğlum bazen konuşuyor bazen konuşmuyor sanki unutuyor gibi doktora götürdüm daha küçük dedi

Arkadaşlarım sürekli sorunca bende korktum biliyorsunuz etrafımızda ki insanlar sürekli yorum yapıyor bunu oğlu konuştu senin ki daha konuşmadı mı bilmem kimin kızı konuşuyor seninki konuşmuyor
Bilmez miyim canım evet bizim toplumumuz meraklı bı toplum malesef 🥰soru sormayı da çok severler konuşur canım valla endişelenme dediğim gibi...

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklar kaç aylık Ken konuşur oğlum birşey isteyince parmağıyla gösteriyor birşeyler mırılanıyor anlamıyorum baba gol su başka bir şey demiyor ne yapmalıyım
Kuzum benim oğlumda anne baba dede diyordu 3 yaşına girdiğinde tam konuştu algılaması da problem yoksa korkma konuşur yani

nisabr

Kayıtlı Üye
rank

Çocuklar kaç aylık Ken konuşur oğlum birşey isteyince parmağıyla gösteriyor birşeyler mırılanıyor anlamıyorum baba gol su başka bir şey demiyor ne yapmalıyım
Eltimin kızı da 19 aylık . O da anne baba dede abla süte dut diyor normal yani iki yaşına kadar konusmayanlarda var canım yavaş yavaş

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Her çocuk bir değildir canm, bazı çocuklar erken konuşur bazıları geç.
Benm yiğen lerim mesela 1 yaşında şakır şakır konuşmaya başlarlar maşallah.
Ama arkadaşımın oğlu 4 yaşına girecek hala konuşamıyor anca 3 4 kelime konuşuyor.
Benm kızım 2.5 yaşında yeni yeni konuşup anlatmaya başlıyor bide biz deprem bölgesinde yaşıyoruz, depremden dolayı eltim gil 1 hafta kadar beraber kaldık diye onların çocuklarıyla oynaya oynaya eskisinden çok daha iyi konuşulur olmuş. Yani demem o ki etrafında konuşup oynayacağı çocuk varsa bununda erken konuşmakta payı var.
Kesinlikle katiliyorum👍

Öyle mi diyorsunuz endişendim ilk çocuk ya ondan tercübesizim
Benim oglumda kızımda bir bucuk yasinda konusmaya basladilar cnm yani konusma dediysem sakir sakir bir konusma degil ne söylersem.tekrar ediyorlar di yani yavas yavas konusmayi cozmeye.basliyorlar. Sende bol.bol.konus kelimeler soyle bir sure sonra o da soylemeye baslar ama sabir lazim hemen pes etmemek lazim

Öyle mi diyorsunuz endişendim ilk çocuk ya ondan tercübesizim
Benim oglumda kızımda bir bucuk yasinda konusmaya basladilar cnm yani konusma dediysem sakir sakir bir konusma degil ne söylersem.tekrar ediyorlar di yani yavas yavas konusmayi cozmeye.basliyorlar. Sende bol.bol.konus kelimeler soyle bir sure sonra o da soylemeye baslar ama sabir lazim hemen pes etmemek lazim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar