18.haftada sürekli baş ağrısı çekmek normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan 18.haftada sürekli baş ağrısı çekmek normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,707 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18.haftada sürekli baş ağrısı çekmek normal mi?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Analdim cnm şimdi nasıl oldun iyi misin,? Cnm doktorlara kalsa oruç tutmayin diyorlar ama ben ,9 gün kaza orucumu tuttum . Ramazanda da tutmayı düşünüyorum yememe icmeem dikkat ederim sıkıntı olmaz
Bende tutmak istiyorum inşallah sıkıntı olmaz çünkü oruç tutmayınca kendimi eksik mutsuz hissediyorum ☹️ bugün ilk uyandığımda bir ağrı oldu ama şuan iyiyim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal.canim.cok agridigi zaman limonlu cay iç iyi geliyo
Gebelik zor ama dün gece o kadar çok hareket etti ki bide sanırım bundan sonra hep hareket edecek hareketleri ile mutluluk veriyor bana yüzümü güldürüyor yavrum şimdiden benim elimden tutuyor ☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende tutmak istiyorum inşallah sıkıntı olmaz çünkü oruç tutmayınca kendimi eksik mutsuz hissediyorum ☹️ bugün ilk uyandığımda bir ağrı oldu ama şuan iyiyim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik zor ama dün gece o kadar çok hareket etti ki bide sanırım bundan sonra hep hareket edecek hareketleri ile mutluluk veriyor bana yüzümü güldürüyor yavrum şimdiden benim elimden tutuyor ☺️
Sıkıntı olmaz insalalh bol bol sıvı tuket gereken besinleri al Alllah izniyle sıkıntı olmaz.. olursa tutmayiz bizde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar