Sorum var 18 haftalık gebelikte karna kramp girmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 18 haftalık gebelikte karna kramp girmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,663 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 haftalık gebelikte karna kramp girmesi
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok fazla yorulup ayakta kalıyorsan kramp ondan olabilir sen yorulunca bebekte yoruluyor uyuyor o yüzden hareket etmiyordur korkma kötüyüde düşünme o değilde balık kayar gibi hareket ediyor dedin benim oğlumda öyle olurdu acaba bebiş erkekmi 😊
Yok işte o olmuyor kayra da o oluyordu bu onu da yapmıyor sadece ara ara pıt pıt vurmasını hissederdim onu da hissetmiyorum 😂😂. Cinsiyetini inşallah yarın net olarak öğreneceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızdır inşallah erkekte daha çok yanılma oluyo sanirim rabbim gönlüne göre versin inşallah kızı da tattirsin sana 🥰
Amin canım amin 🙏🏻

İnşallah belli olur bizde habardar et canm 🥰

Bence kız erkek bebek ilk haftada kendidi beli ediyor canm benim oglusun 12 haftada kendini gorsetmisdi
Benim oğlum kendini göstermemişti 16. Haftda öğrenmiştim kayrayı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok işte o olmuyor kayra da o oluyordu bu onu da yapmıyor sadece ara ara pıt pıt vurmasını hissederdim onu da hissetmiyorum 😂😂. Cinsiyetini inşallah yarın net olarak öğreneceğim

Amin canım amin 🙏🏻

Benim oğlum kendini göstermemişti 16. Haftda öğrenmiştim kayrayı
Erkekler öyle yaparmış annem hep òyle derdi oğlum yapınca kaydırak sandın galiba beni derdim hep 😄 hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Erkekler öyle yaparmış annem hep òyle derdi oğlum yapınca kaydırak sandın galiba beni derdim hep 😄 hakkında hayırlısı olsun inşallah
Amin canım amin ahahhaa benim annemde tam tersi ben çok hataketli bir bebekmişim erkek kardeşim ise asla haraket etmezmiş annem sürekli bu yüzden hastaneye gidermiş haraket etmiyoe diye😂😂 ta küçüklükten rahatına düşkünmüş eşek kardeşim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aslında yormuyorum ama işte Kayra nın peşinden çok koşuyorum 😂😂

Ay yarın doktor birde erkek derse şok olurum 😂😂. 2 doktor ihtimal kız dedi ama net değil dediler yarın belli olur diye düşünüyorum

❤️😘
Oğlum da kolaydı herşey kızımda zordu o yüzden dedim. Bide kız yükü tuz yükü derler ağır olur ağrılı olur hamilelik kız olunca tabi senin bebiş kizmi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Oğlum da kolaydı herşey kızımda zordu o yüzden dedim. Bide kız yükü tuz yükü derler ağır olur ağrılı olur hamilelik kız olunca tabi senin bebiş kizmi
Yarın inşallah net olarak öğrenirim kuzum şuan doktorların tahmini kız ama net değiller iki doktora da kız dedi ama yanılma payımız var dediler bakalım sağlıklı olsun da

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin ahahhaa benim annemde tam tersi ben çok hataketli bir bebekmişim erkek kardeşim ise asla haraket etmezmiş annem sürekli bu yüzden hastaneye gidermiş haraket etmiyoe diye😂😂 ta küçüklükten rahatına düşkünmüş eşek kardeşim
Ahahaaha erkekler hep rahatına düşkün değil mi zaten benim başımdakiler maşallah çok rahatlar 😁😁😁

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Bıçak batması gibi mi o rahim büyüdüğü için genişleyen kasların ağrıması normaldir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar