19+6 gün Luk cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin an.2121 tarafından oluşturulan 19+6 gün Luk cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19+6 gün Luk cinsiyet
Konbuyu başlatan Ecrin an.2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin an.2121

Gmzguleryuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu üçüncü doktor oluyor sadece tahmin ediyorlar bu gün yine gittim net bişi söylemedi doktorum niye böyle yapıyorlar 19 haftadan sonra cinsiyeti değişen oldumu hiç doktrorum bı ay daha bekle cinsiyet için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlet hastanesimi söylemiyor banada 3 sefer kız dediler ama erkekmiş

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank

Kaçinci hafatda erkek olduğunu şöylediler bana 12 de15 ve bu gün 19 haftdamda sadece tahmin olark söylüyor lar net bişi diyemeyiz diyorlarlar bekle diyorlar sürekli bu arada evet devlet hastanesi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu üçüncü doktor oluyor sadece tahmin ediyorlar bu gün yine gittim net bişi söylemedi doktorum niye böyle yapıyorlar 19 haftadan sonra cinsiyeti değişen oldumu hiç doktrorum bı ay daha bekle cinsiyet için dedi
Canım benimde öyle olmuştu muallakta kaldı detaylıda kabak gibi gördüm 😂

Gmzguleryuz

Kayıtlı Üye
rank
16 ve 18 de devlet kız dedi 19 da özele gittm erkek dedi 23 de tekrar kontrole devlete gittigimde kız dedi bgunde başka özel bi doktora gittim net erkek dedi benim baya karışık😊

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank
İnssAllah bende bı an önce kesin bilgi alrim
Hayırlısı olsun bakalim gorecez yakında ne olduğunu

16 ve 18 de devlet kız dedi 19 da özele gittm erkek dedi 23 de tekrar kontrole devlete gittigimde kız dedi bgunde başka özel bi doktora gittim net erkek dedi benim baya karışık😊
İnsAllah benim ki okadar karışmaz yoksa ne pembis nede maviş elbise alriim eşim diyor erkek küçük kızıma Lada o gün konuştum diyorum kardeş kız hayır kız değil erkek diyor bana dedim senle baban kabullenemediniz o yüzden bu bebeğin net cinsiyetini öğrenemedim gitti :)))

Gmzguleryuz

Kayıtlı Üye
rank
İnssAllah bende bı an önce kesin bilgi alrim

Hayırlısı olsun bakalim gorecez yakında ne olduğunu

İnsAllah benim ki okadar karışmaz yoksa ne pembis nede maviş elbise alriim eşim diyor erkek küçük kızıma Lada o gün konuştum diyorum kardeş kız hayır kız değil erkek diyor bana dedim senle baban kabullenemediniz o yüzden bu bebeğin net cinsiyetini öğrenemedim gitti :)))
Benim bir oğlum var ilk baş kız dediklerinde çok heveslenmistim ama yine erkekmis canları sağ olsun önemli olan o 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar