19 haftada turuncu akıntı resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 19 haftada turuncu akıntı resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 309 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 19 haftada turuncu akıntı resimli
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Yasayniniz varmi dun kontroldeydim bebeyim iyimis doktor oyle dedi bu gunde sar deil koyu sari mi desem turuncu renkte akintim oldu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyondan dolayı yeşil, koyu sarı, kokulu akıntı, kasık ağrısı, vajinada yanma veya kaşıntı yaşanabilir. Doktora görünmen ve idrar tahlili vermen gerekiyor

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyondan dolayı yeşil, koyu sarı, kokulu akıntı, kasık ağrısı, vajinada yanma veya kaşıntı yaşanabilir. Doktora görünmen ve idrar tahlili vermen gerekiyor
Az once acile gitim kucucuk pihti geldi cok kucuk 1 milim kadar gitimde bebek tepisrken rahme yaklasti icin olabilir hersey yolunda dedi suyu iyi kanama alani yok dedi bu ayin 31 de yine hastaneye gidicam zaten idrarda vericam kasiklarimda agri yok yanma kasintida yok ztn mantar enfeksiyonum vardi yesil fitil kulandim 5 gun once koymustum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Az once acile gitim kucucuk pihti geldi cok kucuk 1 milim kadar gitimde bebek tepisrken rahme yaklasti icin olabilir hersey yolunda dedi suyu iyi kanama alani yok dedi bu ayin 31 de yine hastaneye gidicam zaten idrarda vericam kasiklarimda agri yok yanma kasintida yok ztn mantar enfeksiyonum vardi yesil fitil kulandim 5 gun once koymustum
Enfeksiyonun henüz geçmemiştir o zaman canım ondan kaynaklı olmuş olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyonun henüz geçmemiştir o zaman canım ondan kaynaklı olmuş olabilir
Birde ilişkiye girerken kontrollü şekilde yapın oda sıkıntıya sokar

Tüm sayfalar yüklendi.