Sorum var 19 haftalik bulantı kus.a

• Konbuyu başlatan Zumre
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zumre tarafından oluşturulan 19 haftalik bulantı kus.a başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalik bulantı kus.a
Konbuyu başlatan Zumre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor kusmam yeni başlarda vardi diye yazmıştı ama ben kullanmak istemedim canim kusmam kesilip tekrar olunca endişelendim doktordan 27sinde geldim hersey normal dedimisti
Zaten gebelikte istifad etmek anormal bir durum değil ki canım çok normal korkma

Z

Zumre

Guest
Normal kuzum benim de 12 13 gibi bitmişti 30 dan sonra yeniden başlamışto
Canim ilk Hamileik olunca insan herşeyden tedirgin oluyor sadece öğlenleri oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten gebelikte istifad etmek anormal bir durum değil ki canım çok normal korkma
Haklısın canim kesilip tekrar başlayınca tedirgin oldum😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim ilk Hamileik olunca insan herşeyden tedirgin oluyor sadece öğlenleri oluyor
Korkma balım benim deilk gebelikte şükür kucağına aldım benimde bitip yeniden başladıktan sonra sadece geceleri oluyordu. Eğer çok tedirgin olduysa doktoruna gidince sorabilirsin ama korkulacak bir şey değil bebek mideye baskı yapıyor olabilir oda istifar etmene sebebiyet verir korkma Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doktor kusmam yeni başlarda vardi diye yazmıştı ama ben kullanmak istemedim canim kusmam kesilip tekrar olunca endişelendim doktordan 27sinde geldim hersey normal dedimisti
Hiç merak etme canım gebelikte vücut tamamen değiştiği için kendimizi tanıyamıyoruz. Şahsen benim bulantı kusmalarım hâlâ devam ediyor

Z

Zumre

Guest
Korkma balım benim deilk gebelikte şükür kucağına aldım benimde bitip yeniden başladıktan sonra sadece geceleri oluyordu. Eğer çok tedirgin olduysa doktoruna gidince sorabilirsin ama korkulacak bir şey değil bebek mideye baskı yapıyor olabilir oda istifar etmene sebebiyet verir korkma Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin amin canim sende saglik li bi sekilde büyüt bebeğini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar