1yaş süt veriyor musunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde damla mısra tarafından oluşturulan 1yaş süt veriyor musunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1yaş süt veriyor musunuz?
Konbuyu başlatan damla mısra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzu laren 16 aylık şuan sorma göğüslerim benimde çok acıyor artık emerken dişleri ister istemez kesiyor bıraktırmak istiyorum ama daha küçük eksik diyorum ama bu şekilde sık olunca ben daraliyorum
O zaman emmeyi azalt canım doktorumuz gece emmesini biz 2 yaşına kadar öneriyoru demişti bana ama hamilelikte girnce o ağrı stres sinir dayanamadım artık . Şimdi iyi ki kestim diyorum hem o rahata ediyor hem ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur benim oglumda süt içiyor özelikle gece kalkip istiyor vermeyince kiyameti koparıyor
O zamanla azalt canım mesela gece mama yaparken 7 ölçek koyuyorsan 250ml ölçeği azalt ben mesela kayraya gece mama yapıyorum 3 ölçek 90ml ama ben 2 ölçek koyıyorum gece isterse nerdeyse su gibi yapıyordum . Kayra diş çıkarmadığı zaman uyanmıyor. Ama diş çıkarınca istiyor .

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
O zamanla azalt canım mesela gece mama yaparken 7 ölçek koyuyorsan 250ml ölçeği azalt ben mesela kayraya gece mama yapıyorum 3 ölçek 90ml ama ben 2 ölçek koyıyorum gece isterse nerdeyse su gibi yapıyordum . Kayra diş çıkarmadığı zaman uyanmıyor. Ama diş çıkarınca istiyor .
Artik mama vermiyorum süt veriyorum canim benim oğlum gep ayni saatr kalkip ıstiyor

Tüm sayfalar yüklendi.