2 ay aşısı karma aşı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan 2 ay aşısı karma aşı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,292 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 ay aşısı karma aşı 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim boyle olmamisti ogluma bugun 2 ay asisi yaptirdim cok kotu agliyor ya normal mi korkuyorum😧yaptiranlar yoruma lutfen😢😢kizimdayken hic asilardan sonra yasamamistik böyle seyler bu karma asi oglumu cok aglatti ya hic susmuyor agri kesici de verdim calpol ama yok cocugm cok agliyor

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Karma aşılar çok kötü etkiliyor yavruları, sizin oğlanın da aşıya karşı özel bir hassasiyeti olabilir. Keşke aşıları tekli olarak yaptırma imkanımız olsaydı veya karma aşıları biraz daha erteleyebilme imkanımız.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Karma aşılar çok kötü etkiliyor yavruları, sizin oğlanın da aşıya karşı özel bir hassasiyeti olabilir. Keşke aşıları tekli olarak yaptırma imkanımız olsaydı veya karma aşıları biraz daha erteleyebilme imkanımız.
Hakikaten ya neden bir anda yapiliyor anlamiyorum 1 hfta arayla yada 1 ay arayka yapilsa ne olacak😣

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırdık artik kuzum ya sabredecez ne yapalm😣
Hepsini bir aradan çıkartmak için yapılıyor, acaba eczaneden aşıları tekli olarak satın alabilir misiniz? Bir doktorunuza danışın isterseniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karma aşıları çok zor olur kuzum. Kıyamam ona ben canı çok yanıyordur annesi ağzı var dili yok ağlayarak acısını anlatmaya çalışıyor
Ah mervem hmde nasil agliyor boncuk gozlum teyzesi bi gor ya😢😢 sen nasılsın iyimisin kuzum hamilelik nasıl gdyor kac haftalik oldun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaptırdık artik kuzum ya sabredecez ne yapalm😣

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah mervem hmde nasil agliyor boncuk gozlum teyzesi bi gor ya😢😢 sen nasılsın iyimisin kuzum hamilelik nasıl gdyor kac haftalik oldun
Rabbim acil şifalar versin kuzum aşı ağrılarını birkaç gün çekiyorlar ama buda onların sağlıkları için şart maalesef. Eflatun calpol iyi gelecektir. Bizde 23+4 teyiz benim oğlan erken gelmeye çalışıyor teyzesi zorla tutuyoruz içerde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kizim boyle olmamisti ogluma bugun 2 ay asisi yaptirdim cok kotu agliyor ya normal mi korkuyorum😧yaptiranlar yoruma lutfen😢😢kizimdayken hic asilardan sonra yasamamistik böyle seyler bu karma asi oglumu cok aglatti ya hic susmuyor agri kesici de verdim calpol ama yok cocugm cok agliyor
Kuzum çok geçmiş olsun şifa olsun inşaallah paşaya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bizde yaptık canım gerçekten karma aşı kötü ya bizde ağrısı falan çok olmuştu üç dört gün ağlar öyle emerken falan huzursuz olur kuzum, ama geçer inşallah 🙏 merak etme kötü bir durum değil kolu ağrıyordur iz da bırakır , Aşı yerini görünce endişelenme yani 😞🙏 keşke hiç aşı yapılmasa ama mecbur kuzum yapacak birşey yok çok geçmiş olsun balıma 🍯

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kurban olurum onu vernee ben acısını ağlayarak dile getirebiliyor sadece minik Bora'm inşallah tez zamanda düzelir kuzum 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.