2 aylık aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan 2 aylık aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,341 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık aşı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
4 saat ara ile ver kuzum gözün aydın yazmıştım ama görmedin bebis nasıl iyimi :))
Teşekkür ederim bitanem büyük ihtimal görmemişimdir kusuruma bakma. Bebişin ateşi düşmüyor aşılar baya ağır geldi maalesef. Sen nasılsın bebiş nasıl ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah düşer balım ya 🥺🥺
İnşallah bitanem 😘

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bitanem büyük ihtimal görmemişimdir kusuruma bakma. Bebişin ateşi düşmüyor aşılar baya ağır geldi maalesef. Sen nasılsın bebiş nasıl ?

İnşallah bitanem 😘
Evet kuzum o heyecandan olabilir estağfurullah:) 4 saatte bir birde ılık bir duş aldır istersen üstüne ince uzun kollu giydirebilirsin inşallah atesi bir an önce düşer bizim de ikinci aşıda çok huzursuzdu sürekli ağlamıştı Zeynep Simavera çok iyi maşallah gülücükler atmaya başladı artık bizimle iletişime geçti ama ne yazikki geç farkedilmis reflumuz oldu şuan aptamil ar kullanıyoruz 1 haftadır doğduğu günden 1 hafta öncesine kadar hep kustu şimdi kusmuyor çok şükür gece uykularımiz duzendeydi ama uyku saatlerine çok dikkat ediyoruz birde gamzeleri varmış yeni farkettik vardı bir yanağında birde dudak üstünde küçük çukuru vardı meğer 2 yanakta gamzeleri varmış toplam 3 gamze bebisi anlatsana vaktin varsa nasıl iyimi şuan huzursuzluk vardır sen topladın mi kendini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 4 diş sarımsağı döv bir kavanoza koy üstünü geçecek şekilde zeytinyağı koy 10 dk dinlendir öyle sonra o yağı bebişin ayağının altına sür bir tane pamuklu çorap giydir ateşi düşer inşallah çok işe yarıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gecmis olsun cnm 4 saat arayla 1 cay kasigi verdim iki gün surdü bizimkisi huysuzluk ara ara ateş insallah senin minik cabucak toparlar
Bizimkide dünden beri devam ediyor bakalım inşallah bugün geçer çok teşekkür ederim ❤️

4 saat arayla veriyorum kuzum vücudunu aşı yerine değdirmeden ılık bezle sil pamuklu şeyler giydir
Hiçbisey giydiremiyorum çiçeğim sadece çıtçıtlı zıbınla duruyor ateşi yüksek maalesef. Sürekli eklem yerlerini siliyorum ama ilacı 5 dakika geciktirsem yine çıkıyor ateşi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar