2 aylık bebek mamadan kesildi acil yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde fatmameyra tarafından oluşturulan 2 aylık bebek mamadan kesildi acil yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık bebek mamadan kesildi acil yardım
Konbuyu başlatan fatmameyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif2

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
pamukçuk çıkmıştı agzında emmeme mama almamaya başlafı 1 haftadr hiç bişi istemiyor napma
Doktor damla veriyor pamukçuk icin canim oğlumda da çıkmıştı damla ise yaramadi ben karbonat li su yapıyordum gazli bezi parmagima dolayip batiriyordum suya sonra agiz icini yavaşça temizliyordum 4 günde buyuk olcude azalma olmuştu emmeye devam etmiş ti sende dene istersen bir su bardağı suya silme bir cay kaşığı karbonat

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
pamukçuk çıkmıştı agzında emmeme mama almamaya başlafı 1 haftadr hiç bişi istemiyor napma
Doktor a götur canım Doktor kontrolü altında pamukçuk için ilaç kullanılır. Bir mantar enfeksiyonu olduğu için antimikotikli damlalar 7-10 gün süreyle bebeğe verilir. Annenin göğsünde de enfeksiyon varsa bebek için kullanılan mantar önleyici ilaçlar göğüs ucuna sürülebilir. İnternet te böyle yazıyor bence bugün ilk iş aile hekimi göster

fatmameyra

Kayıtlı Üye
rank
Doktor damla veriyor pamukçuk icin canim oğlumda da çıkmıştı damla ise yaramadi ben karbonat li su yapıyordum gazli bezi parmagima dolayip batiriyordum suya sonra agiz icini yavaşça temizliyordum 4 günde buyuk olcude azalma olmuştu emmeye devam etmiş ti sende dene istersen bir su bardağı suya silme bir cay kaşığı karbonat
onu denedim denedikten sonrA zaten mama ve emme reddi oluştu

fatmameyra

Kayıtlı Üye
rank
şuan onu deniyorum artıkın bugun doktora götürmek zorunda kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.