2 aylik hamileyim bisey yiyemiyorum yemek hic yapamiyorum midem sürekli yaniyo yemek kokulari beni cok rahatsiz ediyo bu 2. Gebeliğim ve ilk gebeliğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Musab ın annesi tarafından oluşturulan 2 aylik hamileyim bisey yiyemiyorum yemek hic yapamiyorum midem sürekli yaniyo yemek kokulari beni cok rahatsiz ediyo bu 2. Gebeliğim ve ilk gebeliğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylik hamileyim bisey yiyemiyorum yemek hic yapamiyorum midem sürekli yaniyo yemek kokulari beni cok rahatsiz ediyo bu 2. Gebeliğim ve ilk gebeliğim
Konbuyu başlatan Musab ın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk gebeligimdede böyleydim suandada aynı geçiyo yemek yapmaya calisiyorum kokuyo yerken 2 lokma alıyorum cıkariyorum hemen, halsizligimde çok fazla yarın doktora gidicem bulantı ilacı varmış bi danışıcam doktora sende bi danışsanmı doktoruna acaba bünyeye göremi bisey veriuolar acaba
Prilam veriyorlar genelde bende 20 haftanın içindeyim hâlâ kullanıyorum ama bazı bünyeler kaldırmıyor serum da verebilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok hamilelikte zaten pek ilaç vermiyolar ilk gebelikte de yaşadigim icin doktora bu konuyu danişmadim açıkcasi.. yemek yiyemediğim icin ilaç bisey verir mi acaba

Benim midem yaniyo ayakta cok dursam midem bulaniyo afedersin kusmamak icin sürekli en az yarim saat 1 saat uzaniyorum mide bulantim öyle geciyo kusmamak icin sürekli uzaniyorum o şekilde hic kusmadim daha ama bisey yiyememek cok zorluyor patates haşlama yiyebiliyorum onu da midem yaniyo ayakta duramiyorum bütün kemiklerim ağriyo kalkip yapamiyorum dua edin inşallah:(

Benim midem yaniyo ayakta cok dursam midem bulaniyo afedersin kusmamak icin sürekli en az yarim saat 1 saat uzaniyorum mide bulantim öyle geciyo kusmamak icin sürekli uzaniyorum o şekilde hic kusmadim daha ama bisey yiyememek cok zorluyor patates haşlama yiyebiliyorum onu da midem yaniyo ayakta duramiyorum bütün kemiklerim ağriyo kalkip yapamiyorum dua edin inşallah:(

Inşaallah kardeşim dua edin inşallah
Patates kabız yapabilir bende sadece onu yiyordum ama onla da olmuyor yanma için sade soda, yeşil elma filan dene alıyor.. benim uzansam da geçmiyor ilaçsız ama hiç kullanmak istemiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️ dua ederim canım 🙏🙏

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
2 aylik hamileyim bisey yiyemiyorum yemek hic yapamiyorum midem sürekli yaniyo yemek kokulari beni cok rahatsiz ediyo bu 2. Gebeliğim ve ilk gebeliğimde de bu sorunları yaşadim 6 aya kadar acaba bu çocukta da öyle olur mu her çocukta ayni süreklerde mi biter sıkıntılar ? yardimci olursaniz sevinirim :(
Aslında kaynanam hep baş değişirse ancak değişir derdi oğlumda hiç bişey bilmedim 3 ay sadece midem bulandı ama bu kız olacak inşallah her dk midem yanar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar