2 ayri iftar menusu istiyorum kizlar degisik seyler 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan 2 ayri iftar menusu istiyorum kizlar degisik seyler 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 373 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 2 ayri iftar menusu istiyorum kizlar degisik seyler 🥰
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü çok değerli yengemler gelicek güzel bir menü istiyorum aklıma gelmiyor diğer günde esimin çocukluk arkadaşı eşi kayinpederi kayinvalidesi gelcek eşim için çok onemliler onlar içinde ayrı bir menü 😀 fikirleri ala bilirmiyim

Cop sis pilav mercimek çorbası hariccc onları yengem bize yapmıştı😀

NOT : 1 yaramaz kızım 1 de huysuz yaramaz bir bebek annesiyim zor fikirler vermeyin sonra aklımda kalır 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tavuklu şehriye çorbası
Hünkar beğendi
Pirinç pilavı
Şekerpare…..

Patates çorbası
Karnayarık
Sebzeli bulgur pilavı
Semizotu salatası canım aklıma bunlar geldi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
O zaman yaparsan şimdiden ellerine sağlık ve şimdiden aifyet olsun canım benim 😍😍. Alparslan nasıl iyi mi annesi ne kadarlık oldu
Aynn cnm 🥰 iyi vlla kuzum bir sorun yok rutin kontrolleri var işte onlara gidiyor geliyor şuan 2 gün sonra 5 aylık oluck norml olarak de 2 gün sonra 3 aylık oluckti kuzum

Sen nasıl PSA nasıl

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn cnm 🥰 iyi vlla kuzum bir sorun yok rutin kontrolleri var işte onlara gidiyor geliyor şuan 2 gün sonra 5 aylık oluck norml olarak de 2 gün sonra 3 aylık oluckti kuzum

Sen nasıl PSA nasıl
Maşallah canım maşallah paşaya . Şükür paşa iyi teyzesi yaramazlık peşinde. Bende sancılarla uğraşıyorum valla ya 🤦🏻‍♀️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım maşallah paşaya . Şükür paşa iyi teyzesi yaramazlık peşinde. Bende sancılarla uğraşıyorum valla ya 🤦🏻‍♀️
Ay valla benm kide kiz ama tam bir erkek ya hiç yerinde durmuyor huysuz sürekli ağlıyor bir şey istediğinde valla aşırı zorlanıyorum sancıların gelir kuzum artık yavaş yavaş doğuma yaklaştın yalancı sancılar falan sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzum ya 🥰 aynen bayramdan sonra doktora gidicek işte sünnet yaptırmak istiyorum artık normal ayında 3 aylık oldu zaten birde artık sorucsm yavaş yavaş ne zaman otutturmaya basliyim diye cnm normalde 5 aylıkken asel mama sandalyesinde oturuyordu bu küçük doğdu siye henüz otutturmadim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü çok değerli yengemler gelicek güzel bir menü istiyorum aklıma gelmiyor diğer günde esimin çocukluk arkadaşı eşi kayinpederi kayinvalidesi gelcek eşim için çok onemliler onlar içinde ayrı bir menü 😀 fikirleri ala bilirmiyim

Cop sis pilav mercimek çorbası hariccc onları yengem bize yapmıştı😀

NOT : 1 yaramaz kızım 1 de huysuz yaramaz bir bebek annesiyim zor fikirler vermeyin sonra aklımda kalır 😀

Beşamel soslu Patates oturtma
Domates çorbası
Pirinç pilavı
Salata ve patlıcan yoğurtlaması
Triliçe

Patlıcan tava
Bulgur pilavı
Ezogelin çorbası
Salata cacıkta güzel olur
Taş kadayıf

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay valla benm kide kiz ama tam bir erkek ya hiç yerinde durmuyor huysuz sürekli ağlıyor bir şey istediğinde valla aşırı zorlanıyorum sancıların gelir kuzum artık yavaş yavaş doğuma yaklaştın yalancı sancılar falan sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzum ya 🥰 aynen bayramdan sonra doktora gidicek işte sünnet yaptırmak istiyorum artık normal ayında 3 aylık oldu zaten birde artık sorucsm yavaş yavaş ne zaman otutturmaya basliyim diye cnm normalde 5 aylıkken asel mama sandalyesinde oturuyordu bu küçük doğdu siye henüz otutturmadim
Oturtma canım erken dopdu birde doktorun hesabına göre ayı küçültür henüz o yüzden doktor hesabında 5 6 aylık olmasını bekle . Aynen canım sancılar aldı başını gidiyor cuma günü gün alacağım inşallah

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Beşamel soslu Patates oturtma
Domates çorbası
Pirinç pilavı
Salata ve patlıcan yoğurtlaması
Triliçe

Patlıcan tava
Bulgur pilavı
Ezogelin çorbası
Salata cacıkta güzel olur
Taş kadayıf
Vay 2 kinci menün çok hoşuma gitti kuzum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oturtma canım erken dopdu birde doktorun hesabına göre ayı küçültür henüz o yüzden doktor hesabında 5 6 aylık olmasını bekle . Aynen canım sancılar aldı başını gidiyor cuma günü gün alacağım inşallah
Aynen o yüzden korkuyorum biri kucağına alınca hemen otutturma diyorum pasam birde kilolu ya büyük duruyor 🥰 çoğu kişiye vermiyorum zaten bilinçsiz hareket ederler diye cnm aaa hadi hayırlısı geliyor gelmekte olan minigimiz desene maşallah 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar