Sorum var 2 çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan 2 çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,302 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 çocuk
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün eşimle konustukta ikinci çocuğu 5 yaşında isterim 5 yaş farkı olsun arasında dedi ben 1 hafta önce doğum yaptim bende tmm olur sorun yok dedim sizcede ideal mi bide bizde kan uyuşmazlığı var ben arh negatif babası arh pozitif bebekte babaya çekti kan grubu bana doğum sonrası iğne yaptılar ama lohusa evresi ben devamlı susleniyorum eşim beni begenmicek gibi hissediyorum bu durum sizdede var mı bide önce 2 çocuğu istiyodu acaba ben bakamam diye mi kız 5 yaşına gelince istiyo sizce fikrinizi alsam şimdiden konuşuyor artık birliktelikte dikkt etcez diye bide sezeryandan kaç gün sonra beraberlik oluyor doktoruma soramadim utandim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün eşimle konustukta ikinci çocuğu 5 yaşında isterim 5 yaş farkı olsun arasında dedi ben 1 hafta önce doğum yaptim bende tmm olur sorun yok dedim sizcede ideal mi bide bizde kan uyuşmazlığı var ben arh negatif babası arh pozitif bebekte babaya çekti kan grubu bana doğum sonrası iğne yaptılar ama lohusa evresi ben devamlı susleniyorum eşim beni begenmicek gibi hissediyorum bu durum sizdede var mı bide önce 2 çocuğu istiyodu acaba ben bakamam diye mi kız 5 yaşına gelince istiyo sizce fikrinizi alsam şimdiden konuşuyor artık birliktelikte dikkt etcez diye bide sezeryandan kaç gün sonra beraberlik oluyor doktoruma soramadim utandim
Canım sen bilirsin sizin kararınız ama araya zaman girince zor oluyor birde beraber büyümeleri daha iyi herşeyi beraber öğreniyorlar benim 3. Çocuğum kızımla aralarında 2.5 yaş olacak oģlumla kızım arasında 1.5 yaş var beraber her şeyi öğreniyorlar büyüyorlar arkadaş gibiler zor oluyor ama bi anda oluyor

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen bilirsin sizin kararınız ama araya zaman girince zor oluyor birde beraber büyümeleri daha iyi herşeyi beraber öğreniyorlar benim 3. Çocuğum kızımla aralarında 2.5 yaş olacak oģlumla kızım arasında 1.5 yaş var beraber her şeyi öğreniyorlar büyüyorlar arkadaş gibiler zor oluyor ama bi anda oluyor
Yok uyusmazlik varmış yok yaram iyilesmemis zor olur deyip duruyor cmm yoksa bende isterim benide seviyo düşkün ama riske atmak istemiyo bence ben ise istiyorum 2 yaşında filan kız o istemeyince zoruma gidiyor bende kardeş gibi olsunlar istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum zmnla fikri değişir mi yada ilişki sırasında hamile kalabilir miyim bazen dikkt etsede ceksede kendini bir olasilik olma ihtimali yok mu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok uyusmazlik varmış yok yaram iyilesmemis zor olur deyip duruyor cmm yoksa bende isterim benide seviyo düşkün ama riske atmak istemiyo bence ben ise istiyorum 2 yaşında filan kız o istemeyince zoruma gidiyor bende kardeş gibi olsunlar istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum zmnla fikri değişir mi yada ilişki sırasında hamile kalabilir miyim bazen dikkt etsede ceksede kendini bir olasilik olma ihtimali yok mu
Tabikide seni düşündüğü için sòylüyordur canım sonuçta hayat arkadaşısın ben son bebeğime geri çekilmeyle hamile kaldım en güvensiz korunma yòntemi nekadar içine boşalmasada oluyor

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün eşimle konustukta ikinci çocuğu 5 yaşında isterim 5 yaş farkı olsun arasında dedi ben 1 hafta önce doğum yaptim bende tmm olur sorun yok dedim sizcede ideal mi bide bizde kan uyuşmazlığı var ben arh negatif babası arh pozitif bebekte babaya çekti kan grubu bana doğum sonrası iğne yaptılar ama lohusa evresi ben devamlı susleniyorum eşim beni begenmicek gibi hissediyorum bu durum sizdede var mı bide önce 2 çocuğu istiyodu acaba ben bakamam diye mi kız 5 yaşına gelince istiyo sizce fikrinizi alsam şimdiden konuşuyor artık birliktelikte dikkt etcez diye bide sezeryandan kaç gün sonra beraberlik oluyor doktoruma soramadim utandimbenim

Benimde oğlumla kizim.arasinda 1 yas var ama öbür kızlar arasında 5 yas var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence bir baba gözü ile bakıcak olur isek konuya şimdi artık bir kız babası ve devir artık öyle bir devir ki insan evladını heleki kız çocugunu kapının önüne bile çıkarmaya korkar olduk öyle şeyler duyuyoruz ki tecavuz taciz cinayet veasire daha birçok şey rabbim bizlerden uzak eylesin üstüne birde maddi açıdan düşünecek olur isek herşey günden güne daha çok pahalılasiyor artık tek kişinin çalıştığı bile yetmiyor ben evladımin bugün canının çektiği bişeyi ona yediremicek isem o evladın da günahına niye gireyim vesaire kuzum uzun lafın kısası eşin bence bu açılardan baktığı için ikincinin arasını uzun tutuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla kuzum eşin çokta güzel düşünmüş. Senin çocuğa bakmayacağın için değilde sezaryan olduğun için 2. Doğum çok zorlu olur diye seni düşünmüş olabilir benim eşim sahsen öyle dedi 2. Doğumu hemen kaldıramaz bünyem toparlanman lazım diye. 5 yaş iael bizde Kayra 5 yaşına gelince 2.yi düşünüyoruz Allah iizn verirse tabi 🤲🏻. Ama bence eşin çok iyi düşünmüş. Lohusalık psilkolojisine girmiş olabilirsin kuzum kafana takma eşin seni her halinle beğenir. Ve ilişki için de benim 2.5 ay oldu hala olmadı 😂😂çünkü eşim yanımda değil bakalım ama sanırım 40 m çıktıktan sonra yanında olsaydım olabilitdi birliktelik.

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çocuklarımın arasında ikişer yaş var 3 tane çocuğum var biri 4yaş 3ay biri 2 yaş 3 aylık öteki ise henüz 6 aylık olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim çocuklarımın arasında ikişer yaş var 3 tane çocuğum var biri 4yaş 3ay biri 2 yaş 3 aylık öteki ise henüz 6 aylık olacak
Bide ilişki her doğumda 40. Günden sonra izin veriyorlar dinen de öyle yani canım 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide ilişki her doğumda 40. Günden sonra izin veriyorlar dinen de öyle yani canım 😊

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bence bir baba gözü ile bakıcak olur isek konuya şimdi artık bir kız babası ve devir artık öyle bir devir ki insan evladını heleki kız çocugunu kapının önüne bile çıkarmaya korkar olduk öyle şeyler duyuyoruz ki tecavuz taciz cinayet veasire daha birçok şey rabbim bizlerden uzak eylesin üstüne birde maddi açıdan düşünecek olur isek herşey günden güne daha çok pahalılasiyor artık tek kişinin çalıştığı bile yetmiyor ben evladımin bugün canının çektiği bişeyi ona yediremicek isem o evladın da günahına niye gireyim vesaire kuzum uzun lafın kısası eşin bence bu açılardan baktığı için ikincinin arasını uzun tutuyor
Sonuna kadar katılıyorum gamzem dediklerini hepsini 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar