Sorum var 2.dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan 2.dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.dogum
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümre

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kolay doğum için bisey yaptın mı benimde doğum yakın 🥰💖
Son zaman yürüdüm merdiven çıktım canım hurmada bolca ye bide doguma girerken kararlı girdim korkmucam dedim doktor ne derse onu yapicam dedim ve ole oldu korkmadigim icin acilmam yarım saate 10 cm oldu soğuk kanlı olmak önemli bence Allah senide bi avazda kurtarsin Inşallah 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin insallah
Amin Allah razı olsun cnm ❤😍

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Son zaman yürüdüm merdiven çıktım canım hurmada bolca ye bide doguma girerken kararlı girdim korkmucam dedim doktor ne derse onu yapicam dedim ve ole oldu korkmadigim icin acilmam yarım saate 10 cm oldu soğuk kanlı olmak önemli bence Allah senide bi avazda kurtarsin Inşallah 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun cnm ❤😍
Hay maşallah canım sağol bu dediklerini uygilicam inşallah 37 haftalık olucam yarın hurma yemeye Ne zaman basliyim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tecrübeli anneler ilk doğum normaldi ve kolay geçti acilmam 2 doğum daha kolay olur diyorlar doğrumu sizce
Evet canım açılman daha çabuk oluyor sancı sırasında bol bol yürü evin içinde açılman olur 1. Doğumdan sonra 2 doğumumda zorla yetişmiştim hastaneye kalsaydım evde doğarlarddı herhalde😁

Tüm sayfalar yüklendi.