2. Doz olacam 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 2. Doz olacam 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Doz olacam 🙏🏻
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ekimde 1 doz yarın 2. Doz aşı olacağım ilkinde de korktum çok şükür bir şey olmadı her şey yolunda ama Bunda da korkuyorum 2. Dozdan sonra bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ekimde 1 doz yarın 2. Doz aşı olacağım ilkinde de korktum çok şükür bir şey olmadı her şey yolunda ama Bunda da korkuyorum 2. Dozdan sonra bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı
Ben bugün ikinci dozumu oldum 19 haftaligim arkadaşım iki dozunu da yaptırmıştı yeni doğum yaptı bebeği MaşaALLAH gayet sağlıklı ve hicbir sorun yok bende onun tavsiyesi üzerine olmuştum aşıyı

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Henüz bebeğimi kucağıma almadım 27 haftalık hamileyim ama ben iki dozu da oldum kolum bile ağrımadı bende herşey yolunda gitti inşallah senin içinde öyle olur sağlıkla kucağımıza alırız korkmana gerek yok bence Allah korur balım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar