Sorum var 2. Gebelik kafam çok karışık korkuyorum

• Konbuyu başlatan edanaz06
  • Toplam 31 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edanaz06 tarafından oluşturulan 2. Gebelik kafam çok karışık korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 905 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Gebelik kafam çok karışık korkuyorum
Konbuyu başlatan edanaz06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq
E

edanaz06

Guest
Kizlar 14. Ayına girmiş birtane kızım var normalde reglim hep duzenliydi 5 6 gün gecikti bugün test aldım çift çizgi ckti korkuyorum eşime bişey demedim ağladım oturdum saçma sapan şeyler aklıma gelio ilaç içmek gibi fikir verin lütfen Rabbim verdi o canı Rabbim alır eşime kendime kızıma nasıl yetişcem yapabilirmym bilmiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 14. Ayına girmiş birtane kızım var normalde reglim hep duzenliydi 5 6 gün gecikti bugün test aldım çift çizgi ckti korkuyorum eşime bişey demedim ağladım oturdum saçma sapan şeyler aklıma gelio ilaç içmek gibi fikir verin lütfen Rabbim verdi o canı Rabbim alır eşime kendime kızıma nasıl yetişcem yapabilirmym bilmiyorum
Ne güzel kendinde diyorsun canım Allah nasip etmiş ancak o alır. Sakın aksini düşünüp şeytana fırsat verme nasip eden sana da gücünü kuvvetini verir emin ol burda senin gibi olan bir sürü arkadaş var ilk zamanlar zorlanırsın ama sen kadınsın Annesin herşeye de yetişirsin evelAllah. Kendine güven saçma düşüncelere tövbe et dua et şükür et yıllarca evlada sahip olabilmek için uğraşan didinen insanları düşün evladından ayrı kalmış toprağa vermiş insanlari düşün sağlıklı olsun varsın birşeyler eksik kalsın herşey boş Allah'ın sana bahşettigi bu güzel varlığa yat kalk şükür et ❤️

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel kendinde diyorsun canım Allah nasip etmiş ancak o alır. Sakın aksini düşünüp şeytana fırsat verme nasip eden sana da gücünü kuvvetini verir emin ol burda senin gibi olan bir sürü arkadaş var ilk zamanlar zorlanırsın ama sen kadınsın Annesin herşeye de yetişirsin evelAllah. Kendine güven saçma düşüncelere tövbe et dua et şükür et yıllarca evlada sahip olabilmek için uğraşan didinen insanları düşün evladından ayrı kalmış toprağa vermiş insanlari düşün sağlıklı olsun varsın birşeyler eksik kalsın herşey boş Allah'ın sana bahşettigi bu güzel varlığa yat kalk şükür et ❤️
Pazartesi kan testi vercm sonrası Allah büyük eşim birde erkek istiodu ama bu kadar erken beklemiyorduk çevrenin vs tepkisinden korkuyorum kızım 2 yaşına girecek ikinci bebeğim olacak gliba

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabrını vrr inş cnm hyrlı olsn öyle düşünme olumlu düşün olumlu olsn inş şimdidn kndini strese sokma hiç

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pazartesi kan testi vercm sonrası Allah büyük eşim birde erkek istiodu ama bu kadar erken beklemiyorduk çevrenin vs tepkisinden korkuyorum kızım 2 yaşına girecek ikinci bebeğim olacak gliba
Allah hakkınızda hayırlısını versin canım. Çevrenin ağzı torba değil ki büzesin konuşurlar boşver Allah nasip etmiş de sustur bunları düşünme korkma kızınla beraber büyür ilerde iyi ki de olmuş diyeceksin

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabrını vrr inş cnm hyrlı olsn öyle düşünme olumlu düşün olumlu olsn inş şimdidn kndini strese sokma hiç
İlk bebeğimde destek olacak kimsem yoktu tek büyüttüm tek baktım o yüzden çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hakkınızda hayırlısını versin canım. Çevrenin ağzı torba değil ki büzesin konuşurlar boşver Allah nasip etmiş de sustur bunları düşünme korkma kızınla beraber büyür ilerde iyi ki de olmuş diyeceksin
İnşallah canım inşallah 🤲🤲

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğimde destek olacak kimsem yoktu tek büyüttüm tek baktım o yüzden çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım inşallah 🤲🤲
Valla Bnde öyleym cnm annem babam memlekette Bnde tek büyütüyorum hiç tecrübe bebege dair hiç bşy olmadn ondn çok iyi anlıyorum sni çok şkür byüyo Bi şklde 15 aylk olsa ha Bnde 2. İstemiyorum zor çünkü grçktn ama olrsada başım üstüne Bi şklde üstesinden gelirim dye dşünmyrm

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Valla Bnde öyleym cnm annem babam memlekette Bnde tek büyütüyorum hiç tecrübe bebege dair hiç bşy olmadn ondn çok iyi anlıyorum sni çok şkür byüyo Bi şklde 15 aylk olsa ha Bnde 2. İstemiyorum zor çünkü grçktn ama olrsada başım üstüne Bi şklde üstesinden gelirim dye dşünmyrm
Bugün öyle kötü oldum ki kafama bir sürü şey geldi ilaç iç düşük olsn vs die ama kıyamadım test aldım emin olmak için yapamadim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim kızını sana bağışlasın inşallah o kadar da küçük deil aslında rabbim öyle bir güç kuvvet veriyor ki insan şaşırıyor gerçekten bak misal ben kızım 6 aylık iken 2 aylık hamile olduğumu öğrenmiştim bende çok düşünüyordum. Nasıl yaoicam nasıl baş edicem nasıl üstesinden gelicem hem benim kızım senin kızın yaşında iken yani tam 14 aylık iken doğum yaptım birde sezeryanliydim çok çok zorlandım yeri geldi oturdum ağladım yeri geldi sinirden ağladım yeri geldi aç kaldım hicbiseye yetişemedim hala da zorlanıyorum ama kurban olduğum rabbim binlerce kez şükürler olsun tam 11 ay oldu şimdi oğlum 11 aylık kızım 2 yaşında bugüne nasıl geldim bilmiyorum zaman çok çabuk geçti varlıklarina binlerce kez şükürler olsun şimdi biraz biraz rahata doğru gidiyoruz çok şükür 🙈🤗
Sende canını sıkma dua et rabbim kolaylığıni veriyor elbette

Tüm sayfalar yüklendi.