2. Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Papatyamm tarafından oluşturulan 2. Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Gebelik
Konbuyu başlatan Papatyamm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlumla arası 2 3 yaş olsun diye çok istedim ama 2 kere düşük yaptım şimdi 5 yaş olacak araları. Bakalım kıskançlığı olacak mı. Wc eğitimi öz bakım becerilerini tam hallettik hoop tekrar başlayacağız :) benimde yaşım 33 bu doğumda tüplerimi bağlatıyoruz dahada doğurmam riskliymiş bazı sağlık sorunlarımdan dolayı. Kardeş olsun da yaş çok önemli değil bence ablamla 4 kardeşimle 7 yaş var şimdi hiç fark yok gibi ve iyiki varlar diyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ulduuuuz 😁😁zaten öyle diyenler den beklerim ben bebek😁😁
Çünkü örnek ben var burda bende hep öyle derdim amma Hümeyra doğduktan 5 ay sonra gebe kalmıştım
kiz ben kalmisdimya hamile o kadar konusdumki dusuk yapdim birde benim dogmum cok zor olub dr bile izin vermez dogurmmama kendimde isdemiyorum 😄

Rabia ilknur

Kayıtlı Üye
rank
İki bebek arasında kaç yıl olmalı sizce ..bir yıl yeterlimi sizce?
Kızım ile oğlum arasında 3 yaş var. Birazda anne olarak kendimize eziyet edip etmememize bağlı bence. Benim kızım paylaşımcı yapısında hiç değil, şimdi 3. Uncuye gebeyim oğlumla karnımdaki arasinda 2 yıl olacak Allah'ın izniyle. Hayatım çok yorucu, kendime baya acımadan eziyet ediyorum😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Emicem üç sorum var senin tavsiyelerin benim için çok önemli soru 1: birdaha dogurmalimiyim yaşım 37 bu arada 2: ne zaman dogurmaliyim Azra 8 aylık 3: 40 yaşına ysklastim Azra ile arasında kaç yaş olmalı
Canım sağlığın elverişli ise neden olmasın doğurganlığın çokta yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum kişinin beden sağlığı ile alakalı. Şöyle bir inanış var ileriki yaşlarda gebe kalırsan çocukta anne de sıkıntı oluyor diye. Ama benim gördüklerime göre öyle birşey yok. 50 yaşından sonra arka arkaya sağlıklı doğum yapanda gördüm. 20 li yaşlarda anne olup bebeği karnında böbrek kanseri olanı da. Yani yaş değil beden sağlığı önemli. İki doğum arası tıbba göre 3-4 yıl olmalı ama rahim kendini bir yılda ancak toparlıyor diyoruz o yüzden 1 seneyi doldurup kadın doğumcu da muayene olup sonra bebek düşünülmeli canım benim

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlığın elverişli ise neden olmasın doğurganlığın çokta yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum kişinin beden sağlığı ile alakalı. Şöyle bir inanış var ileriki yaşlarda gebe kalırsan çocukta anne de sıkıntı oluyor diye. Ama benim gördüklerime göre öyle birşey yok. 50 yaşından sonra arka arkaya sağlıklı doğum yapanda gördüm. 20 li yaşlarda anne olup bebeği karnında böbrek kanseri olanı da. Yani yaş değil beden sağlığı önemli. İki doğum arası tıbba göre 3-4 yıl olmalı ama rahim kendini bir yılda ancak toparlıyor diyoruz o yüzden 1 seneyi doldurup kadın doğumcu da muayene olup sonra bebek düşünülmeli canım benim
Teşekkür ederim 💞 cansın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar