2 hafta başın onde olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan 2 hafta başın onde olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 hafta başın onde olması
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gıttım doktor 2 hadta kafasının onde olduğunu söyledi ama önemli değil ddı öyle olupta bebeği normal doğuran var mı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalıgım canm ama yine de eşitlenir mı
Canım eşitlenmese bile sıkıntılı bir değer olsa zaten doktor seni hemen perinatoloğa yönlendirirdi benim arkadaşımın kızınında çok büyüktü hatta hidrosefaliden şüphelendiler ama geyet sağlıklı doğdu. Benim oğlumunda karın çapı çok genişti mesela doktor doğumda kafası değil karnı seni zorlayacak dedi öyle de oldu karnı geçmediği için epizyotomi yapıldı mecburen. Ve şöyle de bir durum var 30. Haftadan sonra yağ dokusu oluşmaya başlıyor bebeklerimizde şimdi kilo almaya başlayacak 1 sonraki ay kontrolünde fark edeceksin zaten kilo farkını vücudun diğer bölümleri kilo aldıkça 2 hafta 3 hafta fark 1 haftaya kadar düşecektir. Ayrıca o büyğk dediği öyle cmler ce büyüklük değil. Mesela benim oğlumun ayıyla orantılıydı 35 vm kafa genişliği ile doğdu arkadaşımın bebeğine kafası çok büyük dendi 35.7 cm doğumdaki genişlik. Hiç stres yapma yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar