Sorum var 2 hafta gerileme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gamze01 tarafından oluşturulan 2 hafta gerileme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 hafta gerileme
Konbuyu başlatan gamze01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gamze01

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaş bugün dr gittim 37+6 günlük hamileyim ama bebek 36 haftalik gözüküyor sağlıklıdır besleniyorum ama 22sine doğuma girecem başına gelen var mı nasıl bir yol izlediniz yardımcı olurmusunuz kızlar kilosu 2600 suan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaş bugün dr gittim 37+6 günlük hamileyim ama bebek 36 haftalik gözüküyor sağlıklıdır besleniyorum ama 22sine doğuma girecem başına gelen var mı nasıl bir yol izlediniz yardımcı olurmusunuz kızlar kilosu 2600 suan
Bir hafta geriden gelmesi çok da önemli değil canım bebeğin kilosu da iyi doğuma kadar biraz daha kilo alır canım endişe etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Endişe etme canım daha bugün konuştuk doktorumla hiç bir sorun teşkil etmiyor dedi benim minikte nerdeyse haftasına göre 8 gün küçük çıkıyor ama doktor sorun yok annesi yapısal bir şey dedi genetik olarak .kilosu da iyi yani endişe etme 22 sine kadar kilo alır minik

gamze01

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok teşekkür ederim işte istemez endişeleniyorum 2 doğum yaptım 2800 doğdular ama bilmiyorum herseyi yememe rağmen kilosunun düşmesi üzüyor beni 2750 den 2600 düştü dua edin bana arkadaşlar bebeğimi sağlıklı bir şekilde Rabbım kucağıma almayı nasip etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar çok teşekkür ederim işte istemez endişeleniyorum 2 doğum yaptım 2800 doğdular ama bilmiyorum herseyi yememe rağmen kilosunun düşmesi üzüyor beni 2750 den 2600 düştü dua edin bana arkadaşlar bebeğimi sağlıklı bir şekilde Rabbım kucağıma almayı nasip etsin
Rica ederiz canım endişe etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım anne karnında bebeğin kilosu geri düşmez buna emin ol . Usg de farklılık olabilir yada doktorun ölçümün de teyzem 1 ay önce doğum yaptı doktorlar ilk yok bebek çok büyük dediler 3 kiloyu geçmiş dediler 2 gün sonra aynı doktor bebek 2.5 kilo demiş teyzem de 2 gün önce bana bebek 3 kiloyu geçti demiştiniz va diye kızmış . 4 gün sonra doğum oldu bebek 3,5 kilo doğdu düşün yani bir dedikleri bir dediklerimi tutmuyor. Sen canını sıkma

Tüm sayfalar yüklendi.