2 hafta öne gitti bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan 2 hafta öne gitti bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 2 hafta öne gitti bebeğim
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar ben bugün kontrole gelmiştim detaylı için ama bebeğim normalde 22 haftalık olması gerekirken bana doktor 24 haftalık olduğunu 600 gram olduğunu söyledi neden bu şekilde oldu kafam çok karıştı. Resim de verdi ama herhangi bir bilgi de yok üzerinde ben şimdi 22 haftalık mıyım 24 mü 🙄 birde benim geç döllenmeydi 3 haftalık bir geriden gelme vardı nasıl oldu bu şekilde.
Bencede cok takilma ya bu uygulama 21 haftalik oldugumu 6 aylik yaziyor köşede anlamadim ama netten bakiyorum 4 ay 26 gun duyor doktrda 19 20 falan çıkıyor son tarrihim 27 nisan hesaplarim baska cikiyo 😂😂 hamileliginin tadini cikar sagligi yerinde ise hic takilma

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar ben bugün kontrole gelmiştim detaylı için ama bebeğim normalde 22 haftalık olması gerekirken bana doktor 24 haftalık olduğunu 600 gram olduğunu söyledi neden bu şekilde oldu kafam çok karıştı. Resim de verdi ama herhangi bir bilgi de yok üzerinde ben şimdi 22 haftalık mıyım 24 mü 🙄 birde benim geç döllenmeydi 3 haftalık bir geriden gelme vardı nasıl oldu bu şekilde.
Cok sanslisin allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah keske benim bebegimde 2 hafta onde olsaydida 3 hafta geriden gelmeseydi suan 35 haftaligim ve dun doktordan geldim bebegimin 35 degilde 32 haftalik oldugunu yani 2 kilo oldugunu gelismedigini soledi 2 hafta sonra randevm var belli olcak o ne olcagi o kadar kotu durumki allah kimsenin basina vermesin hic bir anne adayinin annenin korkma hic bise olmaz onde gitmesi geriden gelmesinden kat kat iyi masallah tombis bir bebegin olur

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Cok sanslisin allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah keske benim bebegimde 2 hafta onde olsaydida 3 hafta geriden gelmeseydi suan 35 haftaligim ve dun doktordan geldim bebegimin 35 degilde 32 haftalik oldugunu yani 2 kilo oldugunu gelismedigini soledi 2 hafta sonra randevm var belli olcak o ne olcagi o kadar kotu durumki allah kimsenin basina vermesin hic bir anne adayinin annenin korkma hic bise olmaz onde gitmesi geriden gelmesinden kat kat iyi masallah tombis bir bebegin olur
Her akşam ve her sabah muz ceviz ve süt içmeni tavsiye ederim muhakkak kilo alacaktır buna emin olun ara öğünlerde ise yoğurt tüketin badem gibi kuruyemişler meyve tüketin bebek kilo alacaktır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ben hamileyken boi kese dediler dediler korkuttular beni geriden geliyormuş meğerse 8. Haftada tam anlamıyla içim rahatladı sonra 13. Haftadan itibaren önde gidiyor demeye başladı doktorlar doğum anına ladar heö kilosu da boyuda önden gitti 39+3 te doğum yaptım 4 kilo 55 cm ile normal doğum yaptım ultrasonda ölçekleme sistemi vardır yakın ölçekte bakıldığında bazen oranlar yüksek çıkabiliyor ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim bebeğin sağlıklıysa ve bir sıkıntısı yoksa gelişimini tamamladığında zaten doğmak iatiycek nuda 37. Haftadan itibaren hazır demek aslında sıkıntı yapma çok takılma
Normalde benim de 3 hafta geriden geliyordu ilk aylar 1 haftayı kapattı 2 haftalık bir gerileme vardı şuan o gerileme kapanmış durumda ama ben gene de emin olamadım yani çok şükür bebeğim sağlıklı ama bir anda 2 hafta ileri gidince biraz tereddüt ettim açıkcası

Çok takma bii sonraki kontrolde normal çıkar büyük ihtimalle banada 21 haftalıkken 23 haftalık dediler bi sonraki kontrolde sadece bi kaç gün önde olduğunu söyledi ulttason cihazlarındanda farkediyormuş doktorum demişti
Yani eski haftasına göre devam edeyim dimi

Cihazdanda kaynaklanıyor olabilir erken gitse bile. Son haftalarda normal kendi haftasına düşüyo cnm
Tamam canım çok teşekkür ederim

Bana da son ana kadar herşey normal dediler dogumum 3 gün geçmişti kontrolde 1 ay geriden geliyo dediler bebek gününden 3 gün sonra oldu 2800 doğdu gelişimi gayet iyiydi şimdi 9 yaşında
Her biri ayrı bişey söylüyor insan anlamıyor ki sağlıklı olsunda bişey istemem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar