Sorum var 2 li 3 lu tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan 2 li 3 lu tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 li 3 lu tarama testi
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin canım inşallah o yüzden ikili test yaptırmak istemedim ama şimdi arkadaş böyle deyince yaptırmak istedim 3 çocuğunda da çok şükür hiçbir şey yaptırmadım sadece şeker yüklemesi yaptırdım o kadar şu an o kadar mide bulantım var ki şeker yüklemesi nasıl yapacağım onu da bilmiyorum doktorumla konuştum normal her şey diyor ama bakalım Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı çocuklar nasip etsin inşallah
Amin amin inşallah cnm bmm çok şükür bak ne güzel bnde bunda yaptırmadım vAlla cnm doktorunla konuşup açlık tokluk şekerine baktr kanla bir ara GT yaptır iyi etmişsin için rahat eder

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah cnm bmm çok şükür bak ne güzel bnde bunda yaptırmadım vAlla cnm doktorunla konuşup açlık tokluk şekerine baktr kanla bir ara GT yaptır iyi etmişsin için rahat eder
Haklsn canm olmadı senin dediğin gibi doktorumla konsr öyle yaparım şeker yüklemesi çok zor dayanmiyorum bulantiya

Tüm sayfalar yüklendi.