2 li test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan 2 li test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 2 li test
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar merhaba.Bugün kontrolüm vardı ve 2li test yapıldı.ama eltim aç karına ile gidilmesini söyledi ama ben çok hafif kendim doyurmicak şekilde atıştırdım.Ve atıştırmam gerekiyordu. Çünkü sabah çok migdem bulanıyor ve yedimmi duruyo yemediğim zaman sersem gibiyim.sizde 2 hafta sonra 2li test sonucunda sonuç net belli olurmu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba.Bugün kontrolüm vardı ve 2li test yapıldı.ama eltim aç karına ile gidilmesini söyledi ama ben çok hafif kendim doyurmicak şekilde atıştırdım.Ve atıştırmam gerekiyordu. Çünkü sabah çok migdem bulanıyor ve yedimmi duruyo yemediğim zaman sersem gibiyim.sizde 2 hafta sonra 2li test sonucunda sonuç net belli olurmu
Merhaba canım bende birşeyler yemiştim öyle gittim sorun oluşmadı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İkili tarama testi için aç veya tok karnına kan verme zorunluluğu yok kuzum normal bir şekilde yemek yiyebilirsin veya sıvı tüketebilirsin sonuçlarının çıkması test yapılan hastanenin durumuna göre farklılık gösterir süresi yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle bir şey yok canım ben oğlumda da tok gittim bu bebeğimde aç gştmiştim yiyemiyorım diye doktorum kızdı bile düşüp bayılırsın aç kalma demişti şükür ikiside güzel çıktı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar