2 yas beyaz lekeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 2 yas beyaz lekeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 2 yas beyaz lekeler
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım öyle bişey deil leke gibi beyaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım haber edicem inşallah
Onlardan benim kızda da vardı doktora sorduğumda olabilir ama geçmezse gel demişti sonra da çok şükür olmadı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız bikacgundur yeni yeni fark ettiğim bir detayı sizinle paylaşmak istedim belki aynı durumda olan anneler vardır diye oğlum 2 yaşında bikacgundur fark ettim ki yüzünde beyaz küçük lekeler çıkmış bu beyaz lekeler genelde vitiligo mantar bağışıklık sistemi hatta beyin hastalıkları ile alakalı veya daha başka hastalıkların habercisi olabiliyormuş tabii ki yine de böyle düşünmek istemiyorum İnşallah önemli bir şey değildir cuma gününe randevu bulabildim ancak o zamana kadar bekleyeceğiz belki sizde de böyle çocuklarınızda vardır diye sizinle de paylaşmak istedim eğer varsa lütfen benimle paylaşır mısınız foto atacaktım ama fotoğrafta belli olmadığı için atmadım çok küçük küçük ancak detaylı bakınca belli oluyor
Not 2 yaşına girmesine 4 ay var
Geçmiş olsun kuzum inşallah sıkıntı yoktur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar gittik bugün hastaneye ademin yüzündeki beyaz lekeler bağırsak parazitlerindrn kaynaklı oluyor mus krem ve ilaç verdi doktor bikachafta geçer dedi ilaç kullanımı ile

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.