Sorum var ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 961 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ?
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
40+0 hamileyim bebek sanki rahmimin üzerinde hareket ediyor doğum belirtisi mi ?
Geçmiş olsun cnm hadi hayirlisi diyelim sancin falan var mi dogum gibi hissediyorsan bi acile git bence yada sancin başlayınca git evde çekmek sancıyı daha iyi oluyor hastane de sürekli parmakliyorlar acı verici oluyor geçmiş olsun şimdiden balim

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm hadi hayirlisi diyelim sancin falan var mi dogum gibi hissediyorsan bi acile git bence yada sancin başlayınca git evde çekmek sancıyı daha iyi oluyor hastane de sürekli parmakliyorlar acı verici oluyor geçmiş olsun şimdiden balim
Sağol canım doğum gibi hissediyorum da hissetmiyorum da çok değişik 😂 ilk doğumum hicbisey bilmiyorum sancım çok hafif bende evde çekmek istiyorum sancimi 🥰

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum benimde öyle hareket var ama tık yok kaç gündür devam ediyor doğuma son 7 günüm kaldı benimde sancı gelsin diye bakıyorum ama yok inşallah bir avazda dogururuz bebislerimizi🤲🤲♥️
İnşallah amin canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏🏻
İnşallah amin çok teşekkür ederim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar