Sorum var 😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan 😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😟😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem al karşına konuş ne bu ya hamile halinle girdiğin hale bak de böyle böyle her şeyi açıkça söyle bak kuzum kendisi zaten bir şey saklıyor yada Allah korusun yapıyorsa emin ol çok pis açık verir sen konuşurken her şeyi söylerken en önemlisi yüz ifadesi eşini tanırsın yalan söyleyip söylemediğini bilirsin konuş de ben de ilk kez kusura bakma ama ismi erkek olup kadın porfini ilk eşinde görüyorum. Ve evet eğer Instagram hesabı olmasa ınstagram hesabı yok der eğer şifre yanlış diyorsa telefon numarasına ait hesap vardır.
Akşam o uyuyunca telefonuna şifreyi unuttum deyip kod göndericem ve Instagramina gireceğim bakacağım ne var niye benim haberim yok bundan demek ki orada bir haltlar yiyor ki gizli açmış. Elimde delillerle karşısına çıkıp konuşacağım. Ablam araştırma bırak yapan kendine yapar Allah gelir hakkından diyor kendini üzme hamile halinle perişan etme kendini dedi ama bilmemek acabalarda kalmak çok daha perişan ediyor beni bugün nasip geçti ne yaptım ne ettim haberim yok kafam Bir milyon sanki öyle mutsuzum hatta boşanma davası nasıl açılır onları bile araştırdım 😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bu aralar ev bulamama sorunlariniz var ya belki ondandir bu halleri kafaya takiyordur bu durumu ama zor zamanlarda birbirine destek olarak atlatilir bu erkekler niye boyle odun anlamiyorum

Ozelden ara sanki yanliş no aramissin gibi farkli bir isimle gorusebilirmiyim de bakalim bayanmi erkekmi
Aradım fakat birisi watsapta var görüldüsü bugün ama araninca bağlantı kurulamadı diyor diğer numarayı arıyorum açılıyor ama konuşmuyor alo alo diyorum cevap vermiyor arkada çocuk sesleri geliyor bilmiyorum kafayı yemek üzereyim sanırım artık bilmiyorum eminim gibi baya mutsuzum hatta boşanma davaları hakkında araştırma bile yaptım 😣

Kurban olurum ben sana bu halinle nasıl üzüyor seni nasıl soğuk davranıyor sen iki canlısın senin ilgiye sevgiye ihtiyacın var strese ve üzüntüye değil 😣 üzülme balım tamammı bebeğin için kendini üzmemeye çalış üzecelsin düşüneceksin biliyorum ama bebeğin için yapma balım 😣 kıyamam ben sana bu kadınların bu erkeklerden çektiği çok şey var malesef biz kadınlarda erkeklerden çekiyoruz ne yapalım balım😣 üzme sen kendini sana da bebeğinede kıyamam ben ♥️♥️♥️♥️♥️
Bugünden beri bir ağlıyorum bir sinirden deli oluyorum yani kafamda planlar kuruyorum bilmiyorum yani sanki beynim duruyor napcam bilmiyorum ama boşanma ile ilgili araştırmalar yaptım ama bugün ona hiçbisey demicem sadece gece uyuyunca telefonuna kod gönderip Instagramina gireceğim bakalım ne var orada ne yapıyor ne dönüyor herşeyi öğrenip öyle karşıma alıp konuşacağım onunla 😔

Kurban olurum ben sana bu halinle nasıl üzüyor seni nasıl soğuk davranıyor sen iki canlısın senin ilgiye sevgiye ihtiyacın var strese ve üzüntüye değil 😣 üzülme balım tamammı bebeğin için kendini üzmemeye çalış üzecelsin düşüneceksin biliyorum ama bebeğin için yapma balım 😣 kıyamam ben sana bu kadınların bu erkeklerden çektiği çok şey var malesef biz kadınlarda erkeklerden çekiyoruz ne yapalım balım😣 üzme sen kendini sana da bebeğinede kıyamam ben ♥️♥️♥️♥️♥️
Bugünden beri bir ağlıyorum bir sinirden deli oluyorum yani kafamda planlar kuruyorum bilmiyorum yani sanki beynim duruyor napcam bilmiyorum ama boşanma ile ilgili araştırmalar yaptım ama bugün ona hiçbisey demicem sadece gece uyuyunca telefonuna kod gönderip Instagramina gireceğim bakalım ne var orada ne yapıyor ne dönüyor herşeyi öğrenip öyle karşıma alıp konuşacağım onunla 😔
Cnm bu aralar ev bulamama sorunlariniz var ya belki ondandir bu halleri kafaya takiyordur bu durumu ama zor zamanlarda birbirine destek olarak atlatilir bu erkekler niye boyle odun anlamiyorum

Ozelden ara sanki yanliş no aramissin gibi farkli bir isimle gorusebilirmiyim de bakalim bayanmi erkekmi
Evdeyken buz gibi ama dışarı çıkınca arıyor gayet aşkım canım cicim. Bide ben ondan daha fazla stres sıkıntı içindeyim bu halimle çıkıp arıyorum o bir saat aramadan bırakıyor ev işini ben kırk tarafa saldiriyorum ama bundan sonra hiçbisey yapmicam artık kendimi yormıcam olan hep bana oluyor. Bana diyor ki ne yapıyorsun da yoruluyorsun evdesin sürekli seninki üşengeçlik diyor bana düşünebiliyor musun ☹️☹️

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu erkekler🤦🏻‍♀️ inşallah düşündüğün gibi değildir belki ev sorunu canını sıkıyordur kuzum çünkü gerçekten aldatılmak çok kötü bir duygu Rabbim kimseye yaşatmasın
İnşallah canım şuan gayet sakin davranıyorum çünkü şuan konuşsam yine beni kandırmaya çalışır ve ben ikna olmam o zaman da bu şekilde devam edemem

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Üzerine düşme bakalım ne olacak eğer öyle bir durum varsa zaten oturup sana anlatmaz
İnkar eder bir bahane bulur tanıyorum onu aşırı ikna gücü olan birisi ondan kendim bazı şeyleri bulacağım 🥺 ama acayip canım acıyor tarifini yapamam bir yanım çok korkuyor birşeyler çıkarsa naparim diyorum diğer yanım bu şüpheyle yaşanmaz diyor bilmiyorum delircem bu halimle neler yaşamak zorunda kalıyorum aşırı mutsuzum 😔😔 Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnkar eder bir bahane bulur tanıyorum onu aşırı ikna gücü olan birisi ondan kendim bazı şeyleri bulacağım 🥺 ama acayip canım acıyor tarifini yapamam bir yanım çok korkuyor birşeyler çıkarsa naparim diyorum diğer yanım bu şüpheyle yaşanmaz diyor bilmiyorum delircem bu halimle neler yaşamak zorunda kalıyorum aşırı mutsuzum 😔😔 Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin
Kuzum zamana bırakman gerekiyor emin ol Allah bir şekilde karşına çıkarıyor onu ben seni çok iyi anlıyorum ama beklemekten başka çaren yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar eşim bu ara aşırı ilgisiz aşırı soğuk geliyor bana 😟 muhabbet etmek istiyorum konuşmuyor elini havaya kaldırıp sus der gibi işaret ediyor. Evde durmuyor çıkıp gidiyor sürekli 🥺 dün dışarı çıktık yokuş aşağı yürürken ayağım kayıyor diye çok yavaş yürüdüm ben hiç beklemedi beni çekti gitti bide gece 11 falan yani sizce normal mi bunlar? Soğuk baya hissediyorum sürekli televizyona bakıyor hiç nasılsın ne var ne yok hiç yani ben konuşmasam evde kimse yok gibi aşırı bunaldım artık sanki mecburen evdeymiş gibi davranıyor bide bu arada eşimin mail adresini kendi telefonumda açtım oradan onun tüm numaraları benim watsapta çıktı iki tane erkek ismiyle kayıtlı numara var ama ikisinde de kadın resmi var tıklayınca işletme hesabı yazıyor bide kadın resimlerinin üzerinde arapça yazılar var 😣 cidden alıp başımı çekip gitmek istiyorum ya cidden hayattan nefret ettim. Bu halimde bana bunları yaşatıyor ya daha bişey demiyorum Allah görüyor. 😔😔

Ekran görüntüsü aldım bu şekilde görünüyor 😟 Biri Niyazi abi sözde biri de Apo ama profil fotoları bu 😑
Allah'ım tez zamanda hayırlı kapılar açsın inşallah kuzum çok üzüldüm senin durumuna rabbim eşine akıl fikir versin onu doğru yola iletsin inşallah

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım tez zamanda hayırlı kapılar açsın inşallah kuzum çok üzüldüm senin durumuna rabbim eşine akıl fikir versin onu doğru yola iletsin inşallah
Amin canım inşallah zaten sürekli mutsuzluk üzüntü sebebim hep eşim. Sürekli beni bunaltiyor ondan aşırı üzülüyorum bebeğime böyle bir hayata böyle bir yuvaya gelecek diye 😟😟 Ama bebeğim için çok güçlü duracağım dimdik olacağım inşallah bir süre sonra kendi ayaklarım üzerinde duracam hele bebeğim doğsun belli yaşa gelsin inşallah o zaman kimseye minnetim olmayacak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım inşallah zaten sürekli mutsuzluk üzüntü sebebim hep eşim. Sürekli beni bunaltiyor ondan aşırı üzülüyorum bebeğime böyle bir hayata böyle bir yuvaya gelecek diye 😟😟 Ama bebeğim için çok güçlü duracağım dimdik olacağım inşallah bir süre sonra kendi ayaklarım üzerinde duracam hele bebeğim doğsun belli yaşa gelsin inşallah o zaman kimseye minnetim olmayacak
İnşallah canım inşallah

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim bu ara aşırı ilgisiz aşırı soğuk geliyor bana 😟 muhabbet etmek istiyorum konuşmuyor elini havaya kaldırıp sus der gibi işaret ediyor. Evde durmuyor çıkıp gidiyor sürekli 🥺 dün dışarı çıktık yokuş aşağı yürürken ayağım kayıyor diye çok yavaş yürüdüm ben hiç beklemedi beni çekti gitti bide gece 11 falan yani sizce normal mi bunlar? Soğuk baya hissediyorum sürekli televizyona bakıyor hiç nasılsın ne var ne yok hiç yani ben konuşmasam evde kimse yok gibi aşırı bunaldım artık sanki mecburen evdeymiş gibi davranıyor bide bu arada eşimin mail adresini kendi telefonumda açtım oradan onun tüm numaraları benim watsapta çıktı iki tane erkek ismiyle kayıtlı numara var ama ikisinde de kadın resmi var tıklayınca işletme hesabı yazıyor bide kadın resimlerinin üzerinde arapça yazılar var 😣 cidden alıp başımı çekip gitmek istiyorum ya cidden hayattan nefret ettim. Bu halimde bana bunları yaşatıyor ya daha bişey demiyorum Allah görüyor. 😔😔

Ekran görüntüsü aldım bu şekilde görünüyor 😟 Biri Niyazi abi sözde biri de Apo ama profil fotoları bu 😑
Canım seni üzmek istemem ama benimde eşim benden istegrami gizliyordu ama içimde doğuyordu sürekli onu bisyler çevirdiğini sürekli rüyamda aldatildigimi öğreniyordum dayanamadim onu telfonunu aldım istegrami indirdim indirmez olaydım korktuğum başıma geldi dünya başıma yıkıldı bir sürü kadınlarla konuşuyormuş bunu öğrendiğimde 6aylik hamileydim ama hiç bişey yapamadım çünkü benim bir oğlum var birde karnımdaki beni onu affetmeye mahkum bıraktılar yemin etti bir daha yapmayacağını inşallah hidayete gelirsin deyip oturdum şuan biraz daha iyiyim sana tavsiyem al karşına konuş ama herşeyi açığa çıkarıp öyle konuş

Tüm sayfalar yüklendi.