21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan 21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 900 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler kaç gündür bebeğim doğru düzgün tekme atmıyor üşüttüm herhalde bi de iltihap var sanırım doktora da gidemedim sorun olur mu bugün biraz biraz attı tekme ama
Benimde 24+ 6 haftalık iki gün önce nasıl hareketliydi tüm gün bu iki gündür hareketleri azaldı baya. Benimde ilk gebeliğim bazen korkuyorum diyorum acaba bir şey mi oldu bu arada benimde erkek bebek

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm merak etme unutmam asla bide erkek bebekse hiç korkma çünkü erkek bebekler biraz hareketsiz oluyor kızlara göre cnm🤗
Yok kız bebek😊 tesekur ederim❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 24+ 6 haftalık iki gün önce nasıl hareketliydi tüm gün bu iki gündür hareketleri azaldı baya. Benimde ilk gebeliğim bazen korkuyorum diyorum acaba bir şey mi oldu bu arada benimde erkek bebek
Benimde öyle ama çok şükür bu akşam hareketlenmeye başladı annem sen yorulursan bebek de yorulur ondan hareket etmez dedi çok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar