❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,117 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı ❤️
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar beni sorup merak edenler olmuş hepinize çok çok teşekkür ederim. Bu ara bebek aşırı zorluyor beni 2 günde bir acile gidiyorum maalesef. Bu ayın 26 sında kontrolüm var eğer herşey doğuma el verişliyse Allah'ın izniyle suni sancıyla veya sezeryanla doğum yapacağım. Bol bol dualarınızı bekliyorum❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar beni sorup merak edenler olmuş hepinize çok çok teşekkür ederim. Bu ara bebek aşırı zorluyor beni 2 günde bir acile gidiyorum maalesef. Bu ayın 26 sında kontrolüm var eğer herşey doğuma el verişliyse Allah'ın izniyle suni sancıyla veya sezeryanla doğum yapacağım. Bol bol dualarınızı bekliyorum❤️
Mervosum seni çokkkk özledim birtanem Rabbim saglıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim dualrim sizinle her zaman seni çok seviyorum bal peteğim🤲❣️

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Özlettin kendini kuzum ya iyi olduğunu bilmek güzel Yuşa beye söyle annesini üzmesin 🥰 hayırlısıyla kucağına al inşallah kuzum🙏🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Özletdin canım kendini nasılsın inşaAllah sağ salim bebişini kucağına alırsın Rabbimin izniyle iyi olmana sevindim canım bu gün aklımdan kecdin ayşenurdan seni soracakdım girdim senin postun geldi ilk sandıkım kesin doğrudum yazmış 🤭😍🥰😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cümlemizden kuzumm benim 🤲🤲🤲 şimdi nasılsın birtanem🤲🤲🤲
Maalesef tansiyon sürekli 8/5 ilerliyor sancılarım var şu 2 günü de hayırlısıyla atlatabilirsem benden iyisi olmayacak. Sen nasılsın çiçeğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabb'im sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle
Amin inşallah Allah razı olsun kuzum ❤️

Özlettin kendini kuzum ya iyi olduğunu bilmek güzel Yuşa beye söyle annesini üzmesin 🥰 hayırlısıyla kucağına al inşallah kuzum🙏🥰
Yuşa Han bey söz dinlese keşke 😅 amin inşallah Allah razı olsun çiçeğim ❤️

Özletdin canım kendini nasılsın inşaAllah sağ salim bebişini kucağına alırsın Rabbimin izniyle iyi olmana sevindim canım bu gün aklımdan kecdin ayşenurdan seni soracakdım girdim senin postun geldi ilk sandıkım kesin doğrudum yazmış 🤭😍🥰😍
Kalp kalbe karşıymış demek 🤭 amin Allah razı olsun çiçeğim doğurdum diye post açacağım günler de yakın inşallah 😅

Tüm sayfalar yüklendi.