­čśö­čśö­čĹÂ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Bebi┼čimin annesiyim taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čśö­čśö­čĹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 480 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 8 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Derdim var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čśö­čśö­čĹÂ
Konbuyu ba┼člatan Bebi┼čimin annesiyim
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ­čĺĽMaSaL─▒M­čĺĽ

Bebi┼čimin annesiyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ubat 2021
Rabbm sabir versn cnm ayni seyi yasadim 16 haftalk ikizlermi dogurdum sabah 8den gece 2 ye kadar sanci cektm gece 2de dogdular ├Âl├╝ tabiki benmde karnimda kalbi durmustu ogullarm ­čś¬ rabbm bdaha yasatmasn onlar obur dunyada bize ┼čefaat edecekler bize laz─▒m onlqr onlar bizi kurtaracak meleklermz hep bizimle ve bu cok buyuk bi m├╝kafat cnm herkeze nasip olmaz ve rabbm dyorki evladiyla imtihan edilen anneyi bizzat ben karsilayacgm cennette rabbm sabir versn ayni seyi yasamis biri olqrqk seni cok iy anlyorum rabm hayrlisiyla tekrar nasip edecektir insallah
├çok te┼čekk├╝r ederim can─▒m nasip k─▒smet
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Ge├žmi┼č olsun can─▒m
Ge├žmi┼č olsun can─▒m Allah bi daha ya┼čatmas─▒n ­čî╣
Amin can─▒m

Ge├žmi┼č olsun can─▒m ac─▒s─▒ ├žok zor bilirim umar─▒m biran ├Ânce unutursun ac─▒s─▒n─▒ sa─čl─▒kl─▒ bir evlat kuca─č─▒na al─▒rs─▒n­čĄ▓
Amin in┼čallah can─▒m te┼čekk├╝r ederim

├çok ge├žmi┼č olsun cnm rabbim sab─▒rlar versin insallahh­čĄ▓­čĄ▓­čĄ▓­čĄ▓
Amin in┼čallah can─▒m

├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m rabbim yerini doldursun in┼čallah bidaha ya┼čatmas─▒n in┼čallah
Amin in┼čallah

­čĺĽMaSaL─▒M­čĺĽ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Mart 2022
Merhaba k─▒zlar nas─▒ls─▒n─▒z ben bebe─čimi do─čurdum ama 17 haftal─▒k tabi bebe─čim ├Âl├╝ do─čdu suni sanc─▒ verdiler normal do─čum yapt─▒rd─▒lar yar─▒n in┼čallah taburcu edecekler beni ├Âzel Bi hastanede yapt─▒m do─čumu sa─čulsunlar ├žal─▒┼čanlar─▒ hepside ├žok ilgilendiler Hele bide benden sorunlu olan ebe bana ayn─▒ annem gibi davrand─▒ hepside ├žok iyi lerdi
Cnm suni sanc─▒ nas─▒l Di ba┼č─▒n sa─č olsun kuzum

Ayna120695

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Aral─▒k 2021
Merhaba k─▒zlar nas─▒ls─▒n─▒z ben bebe─čimi do─čurdum ama 17 haftal─▒k tabi bebe─čim ├Âl├╝ do─čdu suni sanc─▒ verdiler normal do─čum yapt─▒rd─▒lar yar─▒n in┼čallah taburcu edecekler beni ├Âzel Bi hastanede yapt─▒m do─čumu sa─čulsunlar ├žal─▒┼čanlar─▒ hepside ├žok ilgilendiler Hele bide benden sorunlu olan ebe bana ayn─▒ annem gibi davrand─▒ hepside ├žok iyi lerdi
├çok ge├žmi┼č olsun canm benim Rabbim bidaha ya┼čatmas─▒n

T├╝m sayfalar y├╝klendi.