Sorum var 22. Hafta bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan 22. Hafta bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 22. Hafta bel agrisi
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaslar 22. Haftadayim belimin orta ve yan kisminda siddetli agri oluyo bazen agrilar normal mi ulgulamadan vucudun denge sistemi degisecek die bisey okudum bu hafta onla alakali mi ? Sizce ?
Kuzum bende 23 haftalık gebeyim gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende oyleyim canim ama bu ara olan agri farkli sanki bicak saplaniyo zaten bende oglumdan kalma bi bel agrisida vardi birde
Allah yardımcın olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oyleyim canim ama bu ara olan agri farkli sanki bicak saplaniyo zaten bende oglumdan kalma bi bel agrisida vardi birde
Kuzum senin kaçıncı gebeliğin

Son düzenleme:

Gülü20

Kayıtlı Üye
rank
Canım 14hafdalık hamileyim beni de belim şiddetli ağrıyır nefes kesen ağrı oluyo bazen hamiləliyin başından beri bel ağrısı bende var bende de kızımdan sonra bu ağrı bende oldu şimdidə hamiləlik bel daha çok ağrıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar