Sorum var 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 466 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😒
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar bı sorum olucak bebeğim 27 haftalık doğum her gün daha çok yaklaşıyor fakat benim şöyle bı sorunum var kızlar göğüslerimin ucu hala çıkmadı ňe yapicagimida bilmiyorum bu konuda bı fikri olan cevap verirse çok sevinirim😊
Doğumdan sonra bebeğin emdikçe büyür canım endişe etme ilk başlarda şeffaf silikon göğüs uçları var eczaneler de satılıyor ondan yardım alabilirsin. Göğsüne masaj Yapma hormonların etkisiyle rahim kasılmasını tetikleyebiliyor. Doğumdan sonra yapabilirsin.

Selam kızlar bı sorum olucak bebeğim 27 haftalık doğum her gün daha çok yaklaşıyor fakat benim şöyle bı sorunum var kızlar göğüslerimin ucu hala çıkmadı ňe yapicagimida bilmiyorum bu konuda bı fikri olan cevap verirse çok sevinirim😊
Canım doğum haftana azcık daha var eğer yine çok bariz çıkmazsa göğüs ucu çıkarcılar var kullanabilirsin bir de masaj yapmanı öneririm yaptığın masala göğüsğnü uyarıp çıkmasına yardımcı olacaktır 👍🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çıkar kuzum merak etme doğuma kadar çıkmasa da doğumdan sonra emzire emzire çıkar

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah canım 🙏 doğumdan sonra bebeyin emdikce cıkar canım endişelenme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar