Sorum var ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesim 2620 tarafından oluşturulan ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ?
Konbuyu başlatan Prensesim 2620
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesim 2620

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Peki tatlım seker testi dedi doktorumm bugün önümüzdeki ay yaptixaz dedi ooo nasıl bişey kanla mi ilgili
Yok canım şeker testi çocukla ilgili aç karnına gidiyorsun sana bol şekerli bi sıvı içriyor ve o şeker hastalarının kullandıkları cihaz varya parmağına batırıp kan alıyorlar sende şeker var mı yok mu ona bakıyorlar eğer çıkarsa ona göre ilaç yazacak sana bebeğinin gelişimi açısından

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım şeker testi çocukla ilgili aç karnına gidiyorsun sana bol şekerli bi sıvı içriyor ve o şeker hastalarının kullandıkları cihaz varya parmağına batırıp kan alıyorlar sende şeker var mı yok mu ona bakıyorlar eğer çıkarsa ona göre ilaç yazacak sana bebeğinin gelişimi açısından
Tm cnm sağol

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Analdım canım o zaman sana daha var şeker testi için bildiyim kadarı 24. 28 kadarmı yapılmalı🤔ay bir gözüme oturmuş ki şu şeker testi 🤦
Canimmmsinnn 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana kan alarak yaptılar ilk aç karnına kan aldılar şekerli su içirip bir saat sonra tekrar kan aldılar bekletip bir saat sonra yine kan aldılar toplam 3 tip kanla yaptılar
Anladım sağolun kuzummm

Tüm sayfalar yüklendi.