😟😟😟😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan 😟😟😟😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,687 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😟😟😟😟😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabaa 20 haftalık gebeyimm.. bu gün aurıntılı ultrasona girdim ve bebeğimin sol böbreğinin olmadığını sağ böbreğininde olması gerekenden daha büyük olduğunu söylediler o kadar üzüldümm ki snki içimde bi ateş var benim gibi bu durumu yaşayanlar varmı aranızda yardımcı olabilir misiniz :(
Daha doğuma çok var üzülme dua et inşallah iyi olur herşey Allah'tan tek boprekli bır çok insan var önemli olan diğer boprege dikkat etmek gerekiyo benim yeğenim de öyle doğdu maşallah hiç birşeyi yok şimdi 12 yaşında korkma kimsenin lafına takılma Rabbim şifa verir insallah

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH yar ve yardımcınız olsun cnm bnde ikinci gebeliğimde yaşadım bu durumu bnm oğlumda Da böbrek büyümesi vardı hamileyken doğuma kadar büyüdü böbrekleri sağ ve sol ikiside

Daha doğuma çok var üzülme dua et inşallah iyi olur herşey Allah'tan tek boprekli bır çok insan var önemli olan diğer boprege dikkat etmek gerekiyo benim yeğenim de öyle doğdu maşallah hiç birşeyi yok şimdi 12 yaşında korkma kimsenin lafına takılma Rabbim şifa verir insallah
İnşallah teşekkür ederim 😟❤️

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
çok üzülüyorum bazılarıda bu tür bebekler doğduktan bir kaç ay sonra vefat edebiliyor flan dedi çok üzüldüm içimde bi sıkıntı anlatamam😟
Sen o konuşanların sözüne bakma kendini bilseler sen hamilesin üzülme diye sana teselli vermeleri lazım benim benim oğlumda kalp hastası olarak doğdu çok büyük ameliyatlar geçirdi doktorlar da çevremde yaşamaz dedi ama hiç umudumu kaybemedimkimseyi dinlemedim şimdi 9 yaşında ve sorunları hala devam ediyor ana ben Rabbime siginiyorum keşke herkes konuşmak yerine dua etse

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabaa 20 haftalık gebeyimm.. bu gün aurıntılı ultrasona girdim ve bebeğimin sol böbreğinin olmadığını sağ böbreğininde olması gerekenden daha büyük olduğunu söylediler o kadar üzüldümm ki snki içimde bi ateş var benim gibi bu durumu yaşayanlar varmı aranızda yardımcı olabilir misiniz :(
üzülme rabbime dua et belki bu senin sınavın isyankar olma umudunu kaybetme.kimin ne olacağını anca rabbim bilir.öyle büyük ki rabbim ol derse olur annesin dua et belkide doğduğunda böyle bişey olmayacak,kardeşim hamileyken engelli dediler şuan beş yasında sapa sağlam çok şükür isyan etme arkadasım bol bol el aç rabbime rabbim şifa versin inşallah

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
üzülme rabbime dua et belki bu senin sınavın isyankar olma umudunu kaybetme.kimin ne olacağını anca rabbim bilir.öyle büyük ki rabbim ol derse olur annesin dua et belkide doğduğunda böyle bişey olmayacak,kardeşim hamileyken engelli dediler şuan beş yasında sapa sağlam çok şükür isyan etme arkadasım bol bol el aç rabbime rabbim şifa versin inşallah
Amin inşallah teşekkür ederim 😟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar