23 günlük gaz sancısı çekiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan 23 günlük gaz sancısı çekiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 günlük gaz sancısı çekiyor
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok soru soruyorum bu ara ama çözüm bulamadım ilaç almak da istemedim bilmiyorum alsak mı gaz ilacı, ya da ne tavsiye edersiniz. Anne sütü içiyor sadece
Canım dedıgım nane ve sekerı dene bırebir kesıyo günde 5. 6 cay kasıgı ver korkma hıc bıtsey olmaz Zeren ne varsa rakı zamnlarda var eskoden Nero yaparlarmıs

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canım kuzumdan tiksinir miyim Allah razı olsun yapacağım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım emmek bile istemiyor artık bacaklarını karnına çekiyor hep ağlayarak

Sağol canım emmek bile istemiyor artık bacaklarını karnına çekiyor hep ağlayarak

Sağolasın canım benim
İnşallah fayda eder kuzum kayrw beye ediyor Gökçemede şifa olsun inşallah 🤲🏻

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok soru soruyorum bu ara ama çözüm bulamadım ilaç almak da istemedim bilmiyorum alsak mı gaz ilacı, ya da ne tavsiye edersiniz. Anne sütü içiyor sadece
Oncelikle Allah bağışlasın meleğini 🥰sağlıkla büyüt İnşallah, Gaz sancısı her bebekte çoğunlukla oluyor eğer hat safhada değilse kesinlikle ilaç kullanma ayaklarını sıcak tut masaj yap ve her emzirmeden sonra mutlaka gazı çıkana kadar sırtına ufak ufak pıt pıt vuruşlar yaparak geğirmesini veya gaz çıkarmasını bekle ,eczaneden rezene çayı alabilirsin bebekler için oda yardımcı olur ,gaz damlasını doktor verdi diye aldım ama tereddütle bir iki defa verdim bi fayda görmedim zaten tafsiye üzerine başka bir gaz damlası aldım oda probiyotikli olduğundan içim biraz rahat kullanayım dedim çocuğumun bütün bağırsak düzenini bozdu şimdi onu toplamak için uğraşıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canım Nurse Harveys diye bir gaz damlası var bitkisel onu kullanabilirsin eğer ki ilaç kullanmak istemiyorum diyor isen hergun az az zeytinyağı var

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Geçmiş olsun canım Nurse Harveys diye bir gaz damlası var bitkisel onu kullanabilirsin eğer ki ilaç kullanmak istemiyorum diyor isen hergun az az zeytinyağı var
Zeytinyağı içireyim mi canım

Oncelikle Allah bağışlasın meleğini 🥰sağlıkla büyüt İnşallah, Gaz sancısı her bebekte çoğunlukla oluyor eğer hat safhada değilse kesinlikle ilaç kullanma ayaklarını sıcak tut masaj yap ve her emzirmeden sonra mutlaka gazı çıkana kadar sırtına ufak ufak pıt pıt vuruşlar yaparak geğirmesini veya gaz çıkarmasını bekle ,eczaneden rezene çayı alabilirsin bebekler için oda yardımcı olur ,gaz damlasını doktor verdi diye aldım ama tereddütle bir iki defa verdim bi fayda görmedim zaten tafsiye üzerine başka bir gaz damlası aldım oda probiyotikli olduğundan içim biraz rahat kullanayım dedim çocuğumun bütün bağırsak düzenini bozdu şimdi onu toplamak için uğraşıyorum
Teşekkür ederim canım benim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm gaz sancısı için aile hekimi gaz damlası vermedi mi bana geçen gittiğimde verdi bebeğin 15 günlük olunca ver demisti

Kimyon da iyi gelir sanciya cnm ..sende iç ona da bı kaç kaşık icebilirsin

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Cnm gaz sancısı için aile hekimi gaz damlası vermedi mi bana geçen gittiğimde verdi bebeğin 15 günlük olunca ver demisti

Kimyon da iyi gelir sanciya cnm ..sende iç ona da bı kaç kaşık icebilirsin
Gittim bugün aldım canım mestil verdi

Tüm sayfalar yüklendi.