23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,082 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün vajinamda dolgunluk ve baskı var 23 hafta boyunca ilk kez oldu normal mi ? Yürürken filan hissediyordum o dolgunluğu ve baskıyı ilk gebelik olunca korktum...
Cnm bnmde öyleydi hastaneye gittim ayaklarıyla baskı yapıyor demişti korkulacak bsy yok demişti sonrasında düzeldi internete de bakma ölüyü diriltir diriyi öldürür baş ağrısna bile bilmem ne diyor ya😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bende de oluyor işte bugün olmaya başladı bende ilk kez olunca korktum 🤭 demek ki normalmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah olmaz benim paşam resmen çalar saat gibi her sabah 5 TE tekmeleri ile uyandırıyor beni 😅😅
Tez wakitte qecer walla ben doqurdum şimdi 3 ayının içinde zaman sudan hızlı qeriye dönüp bakıyorum şimdi bak bendede olmstu diyorum mesela 🥰 rabbim kolaylık wersin bi awazda kurtulursun insaAllah 🤲

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün vajinamda dolgunluk ve baskı var 23 hafta boyunca ilk kez oldu normal mi ? Yürürken filan hissediyordum o dolgunluğu ve baskıyı ilk gebelik olunca korktum...
Benim de yeni 24 hafta oldu.. Bende de aynı durum var.. Gerçi biraz tombikken hamile kaldım ama.. 🤭 Bi ağırlık geldi artık pek rahat hareket edemiyorum baskı ve ağırlık var.. Tabi bebek de büyüyor gelişiyor aynı şekilde kesesi ve suyu.. Normal canım endişelenme 🌸🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm bnmde öyleydi hastaneye gittim ayaklarıyla baskı yapıyor demişti korkulacak bsy yok demişti sonrasında düzeldi internete de bakma ölüyü diriltir diriyi öldürür baş ağrısna bile bilmem ne diyor ya😅
Teşekkür ederim kuzum benimde şuan o his yok sanırım anlık olan bir şeydi 🤭

Tez wakitte qecer walla ben doqurdum şimdi 3 ayının içinde zaman sudan hızlı qeriye dönüp bakıyorum şimdi bak bendede olmstu diyorum mesela 🥰 rabbim kolaylık wersin bi awazda kurtulursun insaAllah 🤲
Amin canım cumlemiz inşallah bir avazda kurtuluruz 🤲🏻❤️

Amin canım cumlemiz inşallah bir avazda kurtuluruz 🤲🏻❤️
Benim de yeni 24 hafta oldu.. Bende de aynı durum var.. Gerçi biraz tombikken hamile kaldım ama.. 🤭 Bi ağırlık geldi artık pek rahat hareket edemiyorum baskı ve ağırlık var.. Tabi bebek de büyüyor gelişiyor aynı şekilde kesesi ve suyu.. Normal canım endişelenme 🌸🙏
Teşekkür ederim kuzum ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar