Sorum var ­čÖĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu behidir taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čÖĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 90 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 5 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čÖĆ
Konbuyu ba┼člatan Burcu behidir
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Dilek47

BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Ekim 2021
Merhaba Herkeze ├Âncelikle 2bucuk sene biticek sorunda yok esimde test verdi bende sorun yok neden olmuyor bebe─čim ├žok istiyorum ├žocu─čum olsun ama olmuyor napacag─▒m─▒ bilmiyorum yardimc─▒ olurmusunuz bitki ise yararm─▒
Can─▒m ├Âncelikle stresten s─▒k─▒nt─▒dan uzak dur , g├╝na┼č─▒r─▒ ili┼čki ya┼čay─▒n , ili┼čkiden hemen sonra kalkma aya─č─▒n─▒ 5-10 dk havaya dik a─č─▒r i┼č yapma. Rabbim in┼čallah eli aya─č─▒ d├╝zg├╝n hay─▒rl─▒ evlat nasip ederÔŁĄ´ŞĆ

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Merhaba Herkeze ├Âncelikle 2bucuk sene biticek sorunda yok esimde test verdi bende sorun yok neden olmuyor bebe─čim ├žok istiyorum ├žocu─čum olsun ama olmuyor napacag─▒m─▒ bilmiyorum yardimc─▒ olurmusunuz bitki ise yararm─▒
Rabbim g├Ânl├╝ne g├Âre versin in┼čallah kuzum

Dilek47

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Eyl├╝l 2022
Cnm bende 1 sene 3 ay boyunca ├žocu─čum olmad─▒ tam evden ayr─▒ld─▒m kendi evimde d├╝zen kurdum stresten uzak durdum ertesi ay hamile oldu─čumu ├Â─črendim yani diyece─čim o ki stresten uzak dur hayat─▒ndan ├ž─▒kart,rabbim g├Ânl├╝ne g├Âre versin in┼čallah kuzum­čą░

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar