Sorum var 🤩🍒💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan 🤩🍒💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,046 kez görüntülenmiş, 248 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤩🍒💕
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Heh agzin bal yesin yaaa vallahi yaa
Ama cidden trajikomik bir durum burası gebelik takibi ya gebeler ya anneler burada ara ara dertlesip ara ara sorular soruyor muhabbet gırgır şamata eğleniyoruz bazen 😀 kalkmış burada dalga geçmeleri olmayan hayal ürünü şeyleri söylemeleri yalan demeleri çok saçma gereksiz normal hayatlarını anlatsalar gayet insanlar normal konuşur muhabbet ede onlarla bence cidden hastalar baya ağır psikolojik problemleri var böyle birşey yapmalarına başka bir isim bulamıyorum 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oh siz gömün baklavaları börekleri bana yasak🥺
Niçun kız sende ye kim yasakladı niye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama cidden trajikomik bir durum burası gebelik takibi ya gebeler ya anneler burada ara ara dertlesip ara ara sorular soruyor muhabbet gırgır şamata eğleniyoruz bazen 😀 kalkmış burada dalga geçmeleri olmayan hayal ürünü şeyleri söylemeleri yalan demeleri çok saçma gereksiz normal hayatlarını anlatsalar gayet insanlar normal konuşur muhabbet ede onlarla bence cidden hastalar baya ağır psikolojik problemleri var böyle birşey yapmalarına başka bir isim bulamıyorum 🙄

Yuşa nin süt ve süt ürünlerine alerjisi var çünkü 😢

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Yuşa Han hamileykende 9 ay kusturdu şimdide alerjisi var sağolsun yine yedirmiyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.