Sorum var 🤲

• Konbuyu başlatan Nazmiyedeniz
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazmiyedeniz tarafından oluşturulan 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤲
Konbuyu başlatan Nazmiyedeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba eşim sürekli çocuğun olmuyor diyor bana test yaptık ikimizde sorun yok üstüme cok geliyor sürekli hep söylüyor olmuyor artık bunaldim
Öncelikle Allah yardımcınız olsun doğru insan değilmiş ne eş olmak için nede baba olmak için benim düşünceme göre böyle bir bireyin sağlıklı bir babalık yapacağını da düşünmüyorum. Her şeyde vardır bir hayır eğer sorun ikimizde de yoksa Rabbimin takdiri deyip beklemelisiniz. Allah'ım tekrardan böyle biri ile sabır versin

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba eşim sürekli çocuğun olmuyor diyor bana test yaptık ikimizde sorun yok üstüme cok geliyor sürekli hep söylüyor olmuyor artık bunaldim
Allahtan ümit kesilmez, vardır Rabbimin bir bildiği. İkinizde de tıbbi açıdan bir sorun yoksa ve yine de olmuyorsa hayırlısı buymuş. Eşine de Allah akıl, fikir ve anlayış versin bu düşünce yapısıyla belki de onun yüzünden olmuyordur. Senin için dileğim böyle bir eşle hayırlıysa Rabbim nasip etsin 🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim senin usdune gelecegne cozum yolu bulsun dua etsin ee belki sorun kendindedi hop deye katinin usdune duslecek deylen birsey yok

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım stres yapma benim yengemin 5 sene olmadı artık umudunu kesti aşılama yapacakken bi baktı hamile herşeyin bir zamanı var Rabbim şuan vermiyorsa bi sebebi vardır vaktinde verecektir

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Böyle psikolojik baskı yaparsan olmaz tabi de Rabbim hayırlı zamanda nasip eder canm ama çok takip psikolojik olarak etkilenincede olmuyor ben tamamen çocuk olmayacak düşüncesini bıraktığım ay hamile kaldim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar