24+1 7.ay diyor kafam karıştı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan 24+1 7.ay diyor kafam karıştı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24+1 7.ay diyor kafam karıştı 🙄
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 24+1 haftalık oldum 7. Ay diyor ben şimdi 7. Aya mı girdim kafam karıştı benim hesapladigim 26. Haftadan sonra 7. Aya girecektim biri bana yardımcı olsun lütfen bu hesapları bi türlü yapamadm 🙄🤐

D

Duygu Saylk

Guest
Hayır 24. Haftayı doldurduğun zaman 6. Ayı doldurup 7. Aydan gün almış oluyorsun. Şöyle ki 28. Haftada da 7. Ayını doldurmuş olacaksın..

...

Moderator
Mod
rank
Mrb kızlar 24+1 haftalık oldum 7. Ay diyor ben şimdi 7. Aya mı girdim kafam karıştı benim hesapladigim 26. Haftadan sonra 7. Aya girecektim biri bana yardımcı olsun lütfen bu hesapları bi türlü yapamadm 🙄🤐
Canım uygulama 4 haftayı bir ay sayıyır.Onun için.Senin hesap doğru.🤗

Tuqba

Kayıtlı Üye
rank
Bende 29+5 ama 8 aylık diyor :) o yüzden haftaya da ayada takmıyorum. Şubatta doğuracam in şaa Allah :)

Tüm sayfalar yüklendi.