24.6haftalik gebelik az hareket🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xeyale tarafından oluşturulan 24.6haftalik gebelik az hareket🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 979 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24.6haftalik gebelik az hareket🥴
Konbuyu başlatan Xeyale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Xeyale

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 24.6 günlük hamileyim bebeğimin hareketleri çok az yalnız uzandigimda falan hiss ediyorum oda kısa sürüyor kontrolimede gitdim hareket ediyor herşey yolunda dedi doktor amma ister istemez insan tetirgin oluyor😁aranızda boyle yaşayan oldumu? Ve çocuk hareketleri kacinci haftada güçlenir lütfen soylermisiniz🤗❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 24.6 günlük hamileyim bebeğimin hareketleri çok az yalnız uzandigimda falan hiss ediyorum oda kısa sürüyor kontrolimede gitdim hareket ediyor herşey yolunda dedi doktor amma ister istemez insan tetirgin oluyor😁aranızda boyle yaşayan oldumu? Ve çocuk hareketleri kacinci haftada güçlenir lütfen soylermisiniz🤗❤️
Kuuzm o haftalar bende öyleydim eğer kendini yoruyorsn ondan da olabilir şuan 25+6 maşallah çok haraketli her hafta yada her gün aynı olmuyor haraketleri doktorun da iyi dedi ise korkma

Son düzenleme:

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oyleydi ama sukur gun icinde daha cok hissediorum harektli olucak yaramaz paşam benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canim🤗🙏bizimkisi tenbel heralde😁🤭inşallah sağ salım kucagimza alalım bebeklerimizi🙏
Tembel değildir annesi hep harwket edemez ya karnında 🤭🤭 uyuyordur belkide baktın yavaş harajet ediyor ye çikolata bak nasıl kıpır kıpır oluyor ❤️ rabbim sağ salim kucağimıza almayı nasip etsin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde oyleydi ama sukur gun icinde daha cok hissediorum harektli olucak yaramaz paşam benim
Ay valla bende öyle diyorum karnimda herkes. Bir orda bir orda 😍😍 masallahları var kuzum rabbim sağ salim kucağimıza almayı nasip etsin 🤲🏻

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tembel değildir annesi hep harwket edemez ya karnında 🤭🤭 uyuyordur belkide baktın yavaş harajet ediyor ye çikolata bak nasıl kıpır kıpır oluyor ❤️ rabbim sağ salim kucağimıza almayı nasip etsin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay valla bende öyle diyorum karnimda herkes. Bir orda bir orda 😍😍 masallahları var kuzum rabbim sağ salim kucağimıza almayı nasip etsin 🤲🏻
Amin kuzum🤲🤲🤲👼

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi canım biraz da yorulunca oluyo en son aylarda hareketleri baya baya kuvvetleniyo😊

Tüm sayfalar yüklendi.