Sorum var 24 saatlik idral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş koç tarafından oluşturulan 24 saatlik idral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24 saatlik idral
Konbuyu başlatan Fatoş koç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kotrole gittim idralde sıkıntı var dedi biliyorum 3 aydır doktorlara söylüyorum ama dikkate alan yok dedim 24 saatlik idral vermem lazım dedi cuma günü tekrar gitcem 24 saatlik idral veren varmı erken doguma alırlar mı şuan 37+2 günlügüz nts baglandım sancım çıktı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar dün kotrole gittim idralde sıkıntı var dedi biliyorum 3 aydır doktorlara söylüyorum ama dikkate alan yok dedim 24 saatlik idral vermem lazım dedi cuma günü tekrar gitcem 24 saatlik idral veren varmı erken doguma alırlar mı şuan 37+2 günlügüz nts baglandım sancım çıktı
Geçmiş olsun canım 24 saatlik idrarda ilk sabah ki ilk idrarını dışarı sonraki 24 saatki idrarını kaplara katicaksin kuzum
İdrarda ne gibi sıkıntı görüldü ki

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım 24 saatlik idrarda ilk sabah ki ilk idrarını dışarı sonraki 24 saatki idrarını kaplara katicaksin kuzum
İdrarda ne gibi sıkıntı görüldü ki
3 aydır diyorum beyaz intihap geliyor diye bişey çıkmamış diyorlar idral tahlili veriyorum her gittigim de dün gittigim de bu doktor asistanı da söyledim baktı sonuca evet var 24 saatlik idral ver cuma getir dedi bende anlamadım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3 aydır diyorum beyaz intihap geliyor diye bişey çıkmamış diyorlar idral tahlili veriyorum her gittigim de dün gittigim de bu doktor asistanı da söyledim baktı sonuca evet var 24 saatlik idral ver cuma getir dedi bende anlamadım
Kuzum ya benimde iki haftadır beyaz katı bir şekilde akıntım oluyor sürekli seninde öylemi

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum benimde öyle ya yumurta akı gibi afedersin bende mi görünsem doktora
Yumurta akı degilde beyaz rengi geçen gün afedersin öyle bir gelmiş ki iç çamaşırımı doldurmuştu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta akı degilde beyaz rengi geçen gün afedersin öyle bir gelmiş ki iç çamaşırımı doldurmuştu
Bencede söyle doktora

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bencede söyle doktora
Tmm kuzum işte beyaz rengi benimde çok geliyor

Tmm kuzum işte beyaz rengi benimde çok geliyor
Böyle katı kıvamı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar