25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan 25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,552 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
25 haftaligim ama bebek gelisimi 21 suyu kalmamis sonlandir gebeligi yasamaz diyor doktorlar en az 5 doktor gezdik ozelde evlettede kalbi atiyo organlari tam bebek benden beslenmiyo suyuda kurumuz cok kucuk kalmis yasamaz devam etme diyorlar suyu kendiliginden artmazmi vazgecemem bebegimden kalbi atarken havuc suyu bol su yiyip iciyorum icim kan agliyo 12 yil sinra ilk bebegim olacakti 🥺🥺🥺 dua edin en azindan kizlar gebelerin duasi kabul olurmus mucize olsun suyu artsin gelissin bebek
Rabbim bir muvize yasadsin onu sana baqwlasin aminnn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya ne kadar zor bende onları yaşadım çok kötü Allah'ım yardım etsin sabır versin inşallah kaç tane çocuğun olursa olsun o acı hiç bitmiyor hiç geçmiyor neredeyse her gün kaybettiğim meleğim için ağlıyorum şükür de ediyorum ama yaşayamadıklrmz var canlıyken kucağıma alamadım emziremedim babasıyla aynı anda hiç yanında olamadık abisi oğlum yani hiç görmedi hayattaykn tek eşim ve ben gördük o kadar güzel bir bebekti ki anlata anlata bitiremezdim geri vefat edince görenler hep büyükte bebek ve çok güzel Allah Kendi için yaratmış dedi cenazesinde definden önce gerçekten aylık bebek gibiydi up uzun sim siyah saçları boyu kilosu vs ay o benim canparem de rabbim herkese yardım etsin inşallah bu arkadaşa da 🥺🥺🥺
Ah kuuzm ah rabbim sanada dayanma gücü versin inşallah okurken bile tüylerim diken diken oldu rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.