25 haftalik hamileyim bebek aşağıda 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinin annesi tarafından oluşturulan 25 haftalik hamileyim bebek aşağıda 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 25 haftalik hamileyim bebek aşağıda 😔
Konbuyu başlatan Ecrinin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla hfsa
M

Medine25

Guest
Bende 25 haftalik gebeyim benimde göbeğim aşağıda pazartesi kontrolum var bisey çıkar diye çok korkuyorm ya erken doğum falan derse diye korkuyorm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 25 haftalık hamileyim cok zor geçti bugüne kadar ve halada oyle doktor bebek cok aşağıda is yapmak ayakta durmak yasak dedi Sizce aşağıda olması erken doğacağı anlamına mi geliyor ?
Korkma cnm bol bol dinlen bendede 18-25 hafta arası sıkıntı vardı aynı şekilde ilişkiye girme yüksege uzanma ağır kaldırma uzan bol bol ayaklar yukarda olsun düzelir bak benim şimdi yukarıda 34.haftadayım aşagı dönmezse bu defa mecburi sezeryan olacak 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma cnm bol bol dinlen bendede 18-25 hafta arası sıkıntı vardı aynı şekilde ilişkiye girme yüksege uzanma ağır kaldırma uzan bol bol ayaklar yukarda olsun düzelir bak benim şimdi yukarıda 34.haftadayım aşagı dönmezse bu defa mecburi sezeryan olacak 😂
Kanaman olmamış şimdiye kadar çok şükür olursa da doktora başvur herşeyden önce cok endişe etme

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebek aşagıda dedi dikkat et erken doğum riskin var dedi ben mecbur iş yapmak zorundaydım 2 yasında kızım var tek bakıyorum 28.haftada sancım oldu doktora gittik ntsde sancı çıktı doyumu engellemek için igne yaptılar ilaç verdi bugün ikinci igneyi olucam 29 haftalık şuan dikkat et hareket etme fazla dogum başlayabiliyor 😑

Tüm sayfalar yüklendi.