🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,890 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doğal antibiyotik o ağır gelebilir
Bidahada hiç denemedim kız o nasıl bir doktor tedavi uygulaması sana ben devlete gitmiyorum çünkü başından savuyor özel hastaneye gidiyorum bir halta yaramıyor bana diyor 1 sene geçsin diyor zaman kaybı

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bidahada hiç denemedim kız o nasıl bir doktor tedavi uygulaması sana ben devlete gitmiyorum çünkü başından savuyor özel hastaneye gidiyorum bir halta yaramıyor bana diyor 1 sene geçsin diyor zaman kaybı
Özele tavsiye üzerine gittim Türkiye'de sonrada dedim Allah isterse olur bekledik yıllar sonra artık olmaz dedik oldu zamanı simdiymis demekki

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Özele tavsiye üzerine gittim Türkiye'de sonrada dedim Allah isterse olur bekledik yıllar sonra artık olmaz dedik oldu zamanı simdiymis demekki
Bende bidaha gitmiyecek hiç bir sıkıntı yok dedi eşimde testlerinde temiz çıktı bendede birşey gitmeye gerek yok

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Seninde olur hülya olmasa hiç olmazdı bide stres yapma aktivite yap eşinle kısa tatillere çok hafta sonu gibi yer mekan değiştirmek iyi olur olur yani Allah nasip eder
Annemde senin gibi diyor elifim takmıyorum klomen iğne vurdum baklm nasıl sonuç takdiri ilahi ne gelirse Rabbimden hakkımızda herseyin hayırlısı olsun insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar