🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,495 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Yaaaa çok sevindim canım😍😍😍😍😍😘😘 allahım hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım benim😘😘🤩 çok çok mutlu oldum uykum felan kaçtı😍🤩😘 gözyaşım pıt🤰🏻🤩🤗🤗🤗

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay yerim seni kuzum Allah'ım razı olsun senden çok teşekkür ederim amin balim benim inşallah☺️🤲🤲
Yaa çok sevindim gerçekten senden bi gün bu haberi bekliyordumcanım benim her ne kadar fazla yazmasamda uygulamada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah teyzesi nesi yoktu ki salgına yakalandı 3 hafta öksürük yakamızı bırakmadı 🤦🏻‍♀️. Kusma , ishal, ateş şükür daha yeni yeni düzeldi
Yaaaa kuşum benim ne salgınıymış bu canım ya doktor 1 ay banyo yaptırma demiş

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
çok çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat olsun inşallah darısı diğer anne adaylarının başına rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🥰😘🤲🤲🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
çok çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat olsun inşallah darısı diğer anne adaylarının başına rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🥰😘🤲🤲🤲
Amaim kuzum.amin Allah'ım razı olsun inşallah senden teşekkür ederim🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar