🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,174 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ve hemen ogrneir öğrenmez kendimi buraya attım Ayşem hemşire kese gorunmez dedi sen yinede hastaneye randevu al dedi
Evet henüz daha küçük annesi 😍😍. Eşine söyledin mi 2 gün sonra yeniden kan ver tatlım değer nasıl bak bir inşallah güzel yükselir minik bizi üzmez 😍🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
kizz nerdeydinnnn canimmm😍🤗🤗🤗iyki geldin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet henüz daha küçük annesi 😍😍. Eşine söyledin mi 2 gün sonra yeniden kan ver tatlım değer nasıl bak bir inşallah güzel yükselir minik bizi üzmez 😍🤲🏻
İnşallah teyzesi üzmez ayyy nasıl sevindi Ayşem bende eşimde çok Allah'ım hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kizz nerdeydinnnn canimmm😍🤗🤗🤗iyki geldin
Geldim yıldızım 🥰🥰🥰😂😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah teyzesi üzmez ayyy nasıl sevindi Ayşem bende eşimde çok Allah'ım hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geldim yıldızım 🥰🥰🥰😂😂
Üzmez annesi güzel düşünüyoruz ki güzel olsun . Allah'ın izni ile her şey güzel olacakm ay sevinmes mi ya 😍😍sen doktora gidince önceki gebeliği vs hepsini anlat ona göre baştan önlem almak isteyebilir tamm mı kuzum hiç bir şeyi atlamadna anlat doktora 😘

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Üzmez annesi güzel düşünüyoruz ki güzel olsun . Allah'ın izni ile her şey güzel olacakm ay sevinmes mi ya 😍😍sen doktora gidince önceki gebeliği vs hepsini anlat ona göre baştan önlem almak isteyebilir tamm mı kuzum hiç bir şeyi atlamadna anlat doktora 😘
Tamam aşkım ben randevu alıp gıdım hemsirede ona göre zaten bakarlar dedi ilki kürtaj olduğu için riskli gebelikmi diye ilk 3 çok önemli beslenmeme dikkat et dedi hazır paketli gidalardan uzak dur dedi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
aaaa hamilesin ay ne kadarr mutluuu oldummmm bu neee guzel haberr oldudu🥰🥰🥰🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.