Sorum var 😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan 😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😪
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İns canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütüm çok yok canım ama göğüsumu sıkıyorum ağzına öyle zorla iciyo ins çabuk çıkarır dışını

Sütüm çok yok canım ama göğüsumu sıkıyorum ağzına öyle zorla iciyo ins çabuk çıkarır dışını

Çok seviyor canım yoğurdu ayranı evde oldukça veriyorum ins uzun sürmez bu süreç sabrım tükendi çok zorlanıyorum doğduğundan beri bı rahatim yok gaz derdi kabızlık derdi grip oldu şimdi de bu çıktı ne uyku var ne bir düzen 😪
Geçer canım hepsi bir bakmışsın büyümüş bile hepsi çok hızlı geçiyor çabuk büyüyorlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İns canım ya

Çok seviyor canım yoğurdu ayranı evde oldukça veriyorum ins uzun sürmez bu süreç sabrım tükendi çok zorlanıyorum doğduğundan beri bı rahatim yok gaz derdi kabızlık derdi grip oldu şimdi de bu çıktı ne uyku var ne bir düzen 😪
İnşallah kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba hanımlar kızım 6aylik ve beni emmek istemiyor ek gıdaya başladık diye mi beni reddediyor acaba çok üzülüyorum göğüs pompası mi alsam sağıp mi versem doğrusu çok sütüm yok ama bir damlası bile faydalı diye düşünüyorum birde günde üç kere büyüğünü yapmaya başladı yine ek gıdadan dolayı mı böyle yoksa büyüyor diye mi böyle oldu alt iki diş yeri kabarmış ne zaman çıkar bilgili hanımlar aydınlatabilir mi bir mesajda çok soru sordum ama kusura bakmayın tek tek post açmak istemedim
Gece uyudugu zaman vermeyi dene kuzum buyuk ihtimalle disten kaynaklıdır

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar kızım 6aylik ve beni emmek istemiyor ek gıdaya başladık diye mi beni reddediyor acaba çok üzülüyorum göğüs pompası mi alsam sağıp mi versem doğrusu çok sütüm yok ama bir damlası bile faydalı diye düşünüyorum birde günde üç kere büyüğünü yapmaya başladı yine ek gıdadan dolayı mı böyle yoksa büyüyor diye mi böyle oldu alt iki diş yeri kabarmış ne zaman çıkar bilgili hanımlar aydınlatabilir mi bir mesajda çok soru sordum ama kusura bakmayın tek tek post açmak istemedim
Emmiyor dediğin hıc mi ağzına almiyor

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkarma dönemleri canım gayet normal sabırlı olmalısın bu süreçte sen memeyi kesme emese bile daya o emmecek seni öyle de böyle de ek gıdaya geçtiniz için değil diş çıkardığı için yemek yemeye bilirde

Tüm sayfalar yüklendi.