26 haftada karinda sertlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 26 haftada karinda sertlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 432 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 26 haftada karinda sertlik
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26haftalik oldum gun yataktan her kalktimda karnimda sertlik hisetmeye basladim hatta agirlik hiside oluyor yatinca normal 19 da kontrolum yasayan varmi ve benim birden gobeyim cikti 1 haftada gozle gorulur buyudu ve yatarken de rahatdiz hisediyorum sizce normalmi

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26haftalik oldum gun yataktan her kalktimda karnimda sertlik hisetmeye basladim hatta agirlik hiside oluyor yatinca normal 19 da kontrolum yasayan varmi ve benim birden gobeyim cikti 1 haftada gozle gorulur buyudu ve yatarken de rahatdiz hisediyorum sizce normalmi
Canım benim karnım çok sert oluyordu bebeğinin hareketleri yavaşladı doktora gittim 3santim acilamam vardı dikkat et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ağrı filan da oluyor mu canım sertleşme ile beraber dikkat et canım devam ederse doktora görun mutlaka

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı filan da oluyor mu canım sertleşme ile beraber dikkat et canım devam ederse doktora görun mutlaka
Yok agrim.yok.aya kalktimda yalniz gerilme hisi sertlik.oluyor ve agırlık basiyor ama yatimda hemen geciyor ayin 19 kontroldeyim 5 de de bakildi hastanede iki kez cok sık olur diye gidemiyorum drek.ozele gidicam.gidersemde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar