❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,422 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim birtanem sürekli yatıyorum dinleniyorum gamzem onu alınca öyle rahatladimki kusarak uyanıyirdum sabahları işkence gibiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi nasıl soğuk 😟😟😟🥶🥶🥶
Rica ederim canım iyi yapıyorsun canım istirhat halinde olman lazım zaten bkacan ay daha annenlerdesin dimi kuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim canım iyi yapıyorsun canım istirhat halinde olman lazım zaten bkacan ay daha annenlerdesin dimi kuzum
Kuzum haftaya evime gitcem Allah'ın izniyle inşallah burdaki doktorlar ikiz gebelik riskli gebeliğe geçiyormuş perinatoloji bakması lazimis burasıda küçük bir yer bölüm yok Ankara'ya donecem

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Canlarım ben ikizlere hamileyim Ama Yavaş Yavaş Birşeyler Almak İstiyorum Banada Neler alincak diye liste verirmisiniz Bilmiyorum İlk heyacan ilk duygu bambaşka Kalbim Kıpır kıpır 🥰🥰🥰🤗🤗😍❤️☺️
Canım bak uzuluyordun rabbim sana çift sevinç yaşattı ne güzel. İns sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayi nasip eder rabbim 😊. Ama gereeksiz koyma çantaya fzla fazla yaziliyorya hastaneye gittiği gibi geliyor kullanılmıyor bile. Yarın bende sana en kullanışlı olanları yazarım inş. Benim tostiş diş çıkarıyor bzii yedi bitirdi dinlenmeye ihtiyacım var zombi gibi geziyorum evde 🤣🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annemde benimle gelecek gamzem biraz annem gelecek biraz ben gelecem öyle zaman geçirmez başka kimsem yok eşimde yardimci oluyor caliisyor
Kıyamam kuzum yaa Allah annenden razı olsun inşaallah anneler ölümsüz olsa keşke 😥

Annemde benimle gelecek gamzem biraz annem gelecek biraz ben gelecem öyle zaman geçirmez başka kimsem yok eşimde yardimci oluyor caliisyor
Eşin tarafı yok mu hülyam

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam kuzum yaa Allah annenden razı olsun inşaallah anneler ölümsüz olsa keşke 😥

Eşin tarafı yok mu hülyam
Yok kuzum eşimin ailesi hep uzakdalar kaynanmda yok geçen sene oldu gamzem annelerimizi rabbim basimizdan eksik etmesin Allah'ım onlara saglik sihat versin gamzem anneler keşke olumsuz olsa🤲🏻🥺🥺😞🥲🥲🥲🥲🥲

K
İkiz bebekler hep o bölümde takip ediliyor canım nerede oturuyorsun Ankara'nın canım
Kuzum ben mamakda oturuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.